ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Як агент "вкрав" у Гусєва півроку кар'єри

Відомий український футболіст Олег Гусєв повернувся у київське "Динамо", з яким ще взимку попрощався, як тоді здавалося, назавжди

Depo.
14 червня 2017 11:00
ФОТО: depo.ua

13 років, 438 матчів та 96 м'ячів у всіх турнірах – Олег Гусєв непересічна постать для київського "Динамо" і повернення цього гравця у столичний клуб став великою подією для киян і їх вболівальників. Але ніякого "камбеку" могло б і не статися, не залиш Гусєв "Динамо" взимку і продовжуй він грати за команду, що стала рідною. То чому ж Гусєв пішов тоді і навіщо його повернули зараз? Питання, які не може не поставити український вболівальник, слідкуючи за дивною низкою подій навколо фігури Гусєва.

Новий головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич вже встиг заявити, що повернення Гусєва – його тренерська ініціатива, причому Олег потрібен білоруському фахівцю не тільки, як "дядько у роздягальні", але і як футболіст на полі, більше того – Хацкевич бачить його на трьох різних позиціях і розраховує у новому сезоні. То чому ж в "Динамо" відпустили Гусєва взимку, якщо після півроку "простою" вже зараз розгледіли в ньому ресурс і потенційну допомогу у важливих матчах? Якось дивно виглядає несподіване прощання і ще більш несподіване повернення Олега в клуб, сторінку з яким, здавалося б, Гусєв вже перевернув у своїй кар'єрі.

З ситуації, що склалася, можна зробити висновок (який вчора підтвердив і президент киян Ігор Суркіс), що тоді, взимку, зовсім не "Динамо" було ініціатором розриву відносин, а сам гравець. А якщо точніше – гравець і люди, які керують його справами. Зокрема – агент Вадим Шаблій. Ось тільки своїми порадами (якщо такі, звичайно, стали вирішальним фактором у зимовому рішенні Гусєва) агент не тільки не допоміг своєму клієнту, але і добряче нашкодив. Бо новий клуб для Гусєва Шаблій шукав лише на словах, а на справі Олег втратив дорогоцінні півроку своєї кар'єри, які у віці футболіста – 34 роки, на вагу золота/

Всю зиму ми слухали від представника Гусєва про те, що Олег ось-ось стовідсотково опиниться в серйозному клубі. Називалися різні варіанти – від американської МЛС до Китаю. Потім агент говорив вже більш обережно, а після закриття трансферного вікна і періоду дозаявок у всіх пристойних лігах шанувальники таланту Гусєва лише розводили руками – чи варто було йти з "Динамо" , аби так безславно "вбити" дорогоцінний час?

І ось – новий несподіваний поворот, повернення в "Динамо", яке лише підтверджує здогадку про те, що не клуб взимку прийняв рішення попрощатися з Гусєвим. Навпаки – вже зараз "Динамо" фактично допомогло агенту Гусєва зробити свою роботу і знайти для Олега пристойну команду. Та ще і у такому знайомому місці. І ось ми вже бачимо, як Шаблій позує поруч зі своїм клієнтом і вітає того з поверненням у рідний клуб. Але чи можна привітати самого футбольного агента у такій ситуації? Зі своєю роботою він, м'яко кажучи, не справився.

Може не варто братися за ведення справ майже всіх зірок УПЛ, якщо не вистачає часу на проведення якісних трансферів? Бо одна справа – знову і знову пролонгувати контракти свої клієнтів з "Динамо" та "Шахтарем", а зовсім інша – знаходити для них пристойні варіант за кордоном. Особливо, якщо мова йде про західний кордон, а не чемпіонат Росії та Казахстану.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор