ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віце-президент ФФУ пояснив, чому Шевченкові не вдалося організувати зимовий збір

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко розповів, що відмовилися від участі молодіжки в турнірі "Анталія Кап" в Туреччині
Depo.
25 грудня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ФФУ.

Збірну команду України серед гравців віком до 21 року запрошували взяти участь в комерційному турнірі "Анталія Кап" в Туреччині. Федерація футболу розглянула цю пропозицію, і відповіла відмовою.

Даний турнір організовує приватна компанія, яка не приймає на себе витрати, відповідальність і не дає державних гарантій безпеки нашої делегації. Ситуація в Туреччині складна, нестабільна, і йти на ризики ми не готові.

Однак головне, що на останньому виконкомі ФФУ представники провідних клубів, "Динамо" і "Шахтаря", категорично висловилися проти проведення подібних зборів. Справа в тому, що футболісти молодіжної команди, це повноцінні учасники зборів своїх перших клубних команд. І відпускати гравців, відривати їх від тренувального процесу заради участі в комерційному турнірі, немає ніякого сенсу.

Нашій головній команді дуже потрібен був зимовий збір, який став би проміжним етапом підготовки до відбіркового матчу чемпіонату світу проти Хорватії в березні 2017 року. І дуже приємно, що клуби з розумінням поставилися до цієї ідеї.

Однак, через значні організаційні проблеми, широкої географії зборів і відмінності в тренувальних циклах команд, в яких виступають кандидати в збірну, цього зробити не вдалося.

Ми плануємо в наступному році напередодні зимової перерви ретельно узгодити графіки підготовки клубних команд для того, щоб стало можливим великий розширений загальний збір національної збірної України з залученням гравців молодших вікових груп, який дозволить переглянути велику кількість кандидатів, стандартизувати принципи підготовки та вимоги до гравців", - сказав Костюченко.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор