ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ультрас "Волині": Нам не потрібна "нова" команда без історії

Фанати луцької "Волині" виступили зі зверненням до керівництва клубу, футбольної громадськості та ЗМІ
Depo.
16 березня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Ультрас України. Відкритий лист "Ультрас Волинь" до почесного президента ФК "Волинь" Ігора Палиці, президента ФК "Волинь" Віталія Кварцяного, ФФУ, футбольної громадськості та ЗМІ:

"Ми, волиняни, завжди підтримуємо команду, де б вона не грала та яке б місце не займала у турнірній таблиці! Для Нас "Волинь" - це не просто команда, це сенс нашого життя, наша любов і гордість славетного Луцька! Багато років нас "годували" обіцянками про вихід команди в ЛЄ, побудову сучасної спортивної бази та інших чудових на словах проектів. Тепер наш клуб взагалі може припинити своє існування. Як можна знищити футбольний клуб зі славетним ім’ям, рідними для нас кольорами?

Знищивщи команду, ви знищите надію у наших серцях, Ви зпаплюжите всі здобутки команди з 1960 року… Що ви розповісте дітям, коли запитають у Вас, де "Волинь" та чи була у Вас можливість її врятувати… Ми впевнені, що можливості та ресурси у Вас є, головне - направити їх у потрібне русло та знайти рішення цієї проблеми.

Спонсори, директори та високопоставленні футбольні чиновники повинні почути бажання всіх лучан та волинян врятувати футбол на Волині!

Окремо зазначимо, що інформаційний голод, який присутній, породжує чутки і неправдиві заяви певних осіб! Звертаємось до інвесторів ФК "Волинь" з проханням зняти інформаційну блокаду з даного питання! Стан речей у клубі повинен бути донесений до футбольної громадськості, повинні бути висказані шляхи вирішення проблеми, інакше це буде виглядати, як простий "злив" команди та небажання займатися нею!

Нам не потрібна "НОВА" команда без історії, без традицій та здобутків! Нам потрібна ТІЛЬКИ "ВОЛИНЬ", інших команд та назв МИ признавати не будемо, бо "ІМ’Я НАМ - ВОЛИНЬ".

Звертаємось до Всіх фанатських об’єднань та угрупувань з проханням підтимати Нас та нашу команду в такий нелегкий час, аби ще один професійний клуб не зник з футбольної мапи України!

Ми залишаємо за собою право діяти усіма доступними нам методами задля збереження футболу на Волині і закликаємо всіх підтримати рідний клуб, поки не повторилася ситуація з іншими командами, яких вже немає".

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор