Українофоб екс-речник клубу Ахметова: Над "Шахтарем" нависла загроза арештів

Один з донецьких журналістів-сепаратистів та екс-прес-секретар "гірників" Руслан Мармазов поділився черговим жовчним "творінням" 

Depo.
18 травня 2017 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Мармазов.ру.

"Над "Шахтарем" нависла загроза арештів

Турбуюся щось за "Шахтар". Ні, в ігровому плані там все нормально, в українському футболі "гірники" виглядають баобабом серед пеньків. І за фінанси немає причин переживати, нехай і оптимізують все в клубі, народ скорочують, але до останнього мішка грошей ще далеко, я так вважаю.

А ось політика ... Мда, з цим зараз на території самопроголошеної України зовсім туго. Чули, мабуть, вчора Верховна Рада сміливо і безапеляційно заборонила георгіївські стрічки? Так! За неї тепер і на 15 діб можуть замкнути.

А що ж вона таке, стрічка ця? Тканина оранжево-чорних кольорів, як форма "Шахтаря". У футболках польових гравців (воротарям і тренерам, звичайно, спокійніше, хоча ...) георгіївську атрибутику розглянути навіть простіше, ніж загрозу національній безпеці в антивірусній програмі "Лабораторії Касперського".

Ви можете гарантувати, що ненормальні, що дорвалися до влади в Києві, не стануть футболістів по камерах розсаджувати? Ні, ось можете чи ні? Я - ні.

Втім, і за київське "Динамо" тривожно теж. У розпал декомунізації жити з таким махровою НКВДшною назвою і тінню Фелікса Дзержинського за спиною - протипоказано.

Сьогодні, до речі, фінал Кубка України. Грають "георгіївські стрічки" проти "чекістів". Причому, в першій столиці Радянської України ... Який майданопітек і євроінтегратор в стан перенести таке? "Ганьба" ж і якась підступна "зрада".

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор