Україна перемогла Словаччину на "Арені Львів". Як це було

У Львові збірна України виграла товариський поєдинок проти команди Словаччини

Україна перемогла Словаччину на "Арені Л…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час поєдинку у Львові.

21:55 - Фінальний свисток. Збірна України завершує 2017 рік перемогою. Та ще і вольовою!

21:49 - І ще дебют! Мякушко змінює Коноплянку.

21:43 - Гол для Євгена Коноплянки був не простий, а знаковий. І ось чому.

21:42 - І ще один дебют: Артем Шабанов змінює Євгена Хачеріді. Також на поле вийшов Євген Шахов, який змінив Руслана Малиновського.

21:36 - А тим часом ще один дебют в нашій команді - Андрієвський замість Марлоса.

21:35 - Трохи заспокоїлася гра в останні хвилини. Моментів фактично немає.

21:22 - Навіть після того, як збірна України вийшла вперед, команда Шевченка не перестає атакувати. І це не може не тішити.

21:14 - Гооооол! 2:1! Коноплянка!

21:08 - Шевченко робить одну заміну у перерві: П'ятова змінює Коваль. І ось цікавий факт про Максима.

21:04 - Другий тайм розпочався.

21:00 - Трохи краси з соцмереж вам у стрічку.

#львіварена #футбол

Публикация от Михайло Соболевський (@m.sobolevskyi) Ноя 10 2017 в 10:50 PST

20:50 - Перерва. 1:1. В другій половині тайму українці домінували.

20:46 - Забивши гол, Ярмоленко підтримав атравмованого Сергія Сидорчука. "Сидор, ми з тобою!", - написано на майці Андрія. Молодець!

20:40 - Гооооол! Ярмоленко! 1:1!

20:33 - Дебютант збірної України Юрій Коломоєць. Поки що важко оцінити його дебют. Мало м'яча отримує форвард.

20:21 - Чимала частка вини у пропущеному м'ячі є і на нашому воротарі. До того ж, Андрій П'ятов, здається, не дуже добре себе почуває. Принаймні, Максим Коваль вже розминається.

20:11 - Не дуже приємний початок. Пропускаємо на 10-й хвилині від Лукаша Штетіни. Знову "стандарти" - наш давній біль...

20:06 - Підтримка у збірної у Львові солідна. Як завжди!

20:01 - А головна команда розпочинає свій матч. Поїхали!

19:55 - Наша молодіжка сьогодні програла. Нажаль.

19:35 - Друзі, будьте уважні!

19:30 - А ви вже на стадіоні?

Арена Львів за годину до матчу

Публикация от Oleksandr Tomechek (@alex_tomechek) Ноя 10 2017 в 9:04 PST

19:15 - А ось і склад збірної України!

12. Андрій П'ятов - 20. Олександр Караваєв, 18. Іван Ордець, 3. Євген Хачеріді, 22. Едуард Соболь, 14. Руслан Ротань (к), 7. Андрій Ярмоленко, 10. Євген Коноплянка, 8. Руслан Маліновський, 11. Марлос, 26. Юрій Коломоєць

19:03 - Словаччина оголосила склад на матч у Львові! Ось він:

23. Мартін Дубравка - 5. Норберт Дьйомбер, 3. Мартін Шкртел (к), 21. Лукаш Штетіна, 15. Томаш Губочан, 13. Патрік Грошовськи, 14. Мілан Шкріняр, 17. Марек Гамшик, 8. Ондржей Дуда, 10. Альберт Руснак, 11. Адам Немец

18:54 - Футболісти збірної України "протестували" газон.

18:31 - Словаччина - не надто зручний суперник для нашої збірної. Давайте згадаємо два останні офіційні матчі проти цієї команди.

18:15 - "Арена Львів" прокидається перед матчем збірної!

18:07 - А так виглядає квиток на сьогоднішній матч у Львові. І дощик на фоні...

18:00 - Поки головна збірна країни готується до матчу у Львові, у Києві "молодіжка" у ці хвилини розпочинає офіційний відбірковий матч проти Англії.

Ось за цим посиланням є склади команд.

"Молодіжка"на стадіоні! #МиЗбірна

Публикация от ФФУ/FFU (@ffukraine) Ноя 10 2017 в 7:50 PST

17:47 - Роздягальня української збірної вже чекає на своїх господарів.

17:16 - На матч продано 27 тисяч квитків.

17:07 - Судячи з реакції гравців та тренерів збірної України, газон на "Арені Львів" не в найкращому стані. А обіцяли ідеальний "килим"...

16:29 - Як збірна України прогулювалась по Львову

11:25 - Україна та Словаччина визначились з "кольорами" на сьогоднішній поєдинок:

11:22 - Збірна України провела передматчеве тренування на "Арені Львів":

10:48 - У Львові врахували побажання Андрія Шевченка. Працювали до 3-ої ночі і приводили газон "Арени Львів" в норму.

08:00 - Ми зробили свій прогноз стартового складу збірної України на матч проти словаків.

09.11.2017

19:40 - Андрій Шевченко назвав газон "Арени Львів" "городом". Не вселяють оптимізму такі заяви головного тренера команди.

15:51 - Наші суперники також прибули до Львова. українських прихильників у словаків також вистачає.

14:24 - На "Арені Львів" очікується ажіотаж. Хороша новина для нашої збірної!

13:32 - Так у Львові чекають на національну збірну. Два роки "жовто-блакитні" не приїжджали в столицю Галичини.

08:00 - Depo.Сектор проаналізував вартість футболістів двох збірних. Цифри не на нашому боці, але ж у футбол грають не гроші.