У "Динамо" можуть виникнути проблеми із запуском дітей на футбольний матч

Матч чемпіонату України "Динамо" – "Ворскла", який відбудеться 22-го лютого, повинен пройти без глядачів

У "Динамо" можуть виникнути проблеми із…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footboom. Київський клуб покараkb за расистський скандал в матчі 14-го туру УПЛ "Шахтар" – "Динамо".

А минулого тижня Апеляційний комітет УАФ відхилив скаргу киян на відповідне рішення КДК УАФ від 21-го листопада 2019-го року. Але журналісти повідомили, що "Динамо" "знайшло лазівку" в регламентних документах, і на поєдинок можуть прийти діти до 14-ти років у супроводі дорослих.

Чи відповідає дійсності така інформація? З таким питанням звернулися до керівника Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Геннадія Прокоповича.

– Розпочнімо з того, що жодну лазівку "Динамо" не треба було шукати, а потрібно просто керуватися чинними регламентними документами, – сказав Геннадій Прокопович. – Справа в тому, що виконком Української асоціації футболу в грудні 2019-го року прийняв регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу. У документ з ініціативи президента УАФ Андрія Павелко внесли норму, яка застосовується в регламентних нормах УЄФА. Мова про один із пунктів статті 26, в якому йдеться, що якщо УАФ приймає рішення про проведення матчу без глядачів, то, крім посадових осіб, представників команд, уболівальників гостей, журналістів, на стадіоні можуть перебувати і, цитую, "діти у віці до 14-ти років (при належному супроводі, що узгоджується з Комітетом УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань) зі шкіл і / або футбольних академій, запрошені на матч безкоштовно".

До слова, сам регламент, розісланий в клуби, з січня перебуває у відкритому доступі на офіційному сайті УАФ. На нещодавній нараді для офіцерів безпеки, яка пройшла в Будинку футболу і де, в тому числі, були присутні представники київського "Динамо", окремо акцентувалася увага на цьому нововведенні якраз в контексті матчу киян з "Ворсклою".

Звертаю увагу, що, як зазначено в регламенті, процедура пропуску дітей та їх супроводжуючих повинна бути заздалегідь узгоджена клубом з нашим комітетом. І вхід на стадіон не може бути відкритий для всіх охочих, навіть якщо їм не виповнилося 14 років. Заздалегідь варто скласти списки дітей, які бажають відвідати матч, із зазначенням їх школи (академії) і супроводжуючих з розрахунку, який узгоджується з комітетом окремо. Всі деталі процедури пропуску на стадіон ми обговоримо з колегами з "Динамо" і про них проінформуємо вболівальників.

Читайте також: Стало відомо, який саме матч "Динамо" проведе без глядачів через "расистські санкції"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"