Тарас Степаненко: Такі 11-метрові можна призначати після кожного стандарту

Хавбек "Шахтаря" і збірної України Тарас Степаненко прокоментував нічию з Туреччиною (2:2) в матчі відбору ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на UA-football.

"Думаю, такі одинадцятиметрові можна призначати після кожного стандарту. Скільки себе пам'ятаю, так при виконанні стандартних положень грав завжди. І ніколи досі порушень не фіксували. Це скоріше суперник мене тримав, ніж я.

Звичайно, треба подивитися повтори, але судячи з того, що мені написали близькі люди, пенальті не було. Але судді виявилося видніше.

Підкат в першому таймі? Там я в м'яч відіграв. А ось в кінці зустрічі двічі вдарив суперників. Ми навіть сміялися, бо спочатку я Едіку Соболю говорив, щоб не порушував правила, бо турки добре штрафні б'ють. А в підсумку сам двічі порушив правила в небезпечній близькості ворота. Мало того, що пенальті привіз, то не вистачало тільки, щоб ще штрафний після мого порушення забили. На щастя, обійшлося.

Очко в Туреччині - добре. Але мали моменти в кінці першого і на початку другого таймів. Могли вирвати перемогу. Зрештою, нам теж пощастило, коли Тосун в другому таймі потрапив в штангу. Перша половина була за нами, друга - за турками. Тому підсумок, мабуть, справедливий.

Туреччина як-ніяк грала вдома, при хорошій підтримці. Суперники були зобов'язані йти вперед і відіграватися. Вони трохи змінили гру. Не знаю чому, але ми фізично виявилися до такого тиску не зовсім готові. Хвилини після 75-ї почали програвати багато боротьби, поступалися в швидкості. Звичайно, це позначилося на ході протистояння.

На мій погляд, турки проходили нас не стільки через центр, скільки дуже класно використовували фланги. Велике враження залишилося від гри Емре Мора. Дуже сильний, перспективний хлопець. Від нього в грі турків зараз залежить чимало. Техніка в Емре неймовірна, відібрати у нього м'яч дуже складно", - сказав Степаненко.