ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співробітник "Динамо" дорікнув Ярмоленку за російську мову

Директор департаменту по зв'язках із ЗМІ "Динамо" Микола Несенюк розкритикував українського легіонера "Вест Хема" Андрія Ярмоленка за використання російської мови у спілкуванні з українськими журналістам

Depo.
26 вересня 2018 10:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На сторінці в соцмережі Facebook Несенюк виклав звернення до Ярмоленка, в якому попросив розмовляти українською мовою з рідною пресою.

"Я знаю, що ти, Андрію, - щирий патріот України без зайвих слів. Ти є прикладом для дітей та юнаків, і це ти теж знаєш. То чому ж ти, Андрійку, говориш з українськими журналістами іноземною (не англійською) мовою? Чому не говориш рідною, яку чудово знаєш?

Можливо, у дитинстві пацани сказали тобі що говорити рідною – це западло? Але ж ти вже дорослий дядько і знаєш, що це не так. Ти кажеш "Слава Україні!" та співаєш гімн рідною мовою. То продовжуй далі! Я думаю, що цього тобі просто ніхто вчасно не підказав. Так ось я і підказую!

Говори із британськими журналістами англійською, а з нашими - українською! Це ж так просто і природньо! Це потрібно не нам, це потрібно тобі! Потрібно твоїм синам Івану та Данилу, які будуть жити після нас у сильній, могутній та процвітаючій Україні", - написав Несенюк.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор