Пауза для "Динамо": Чому перебування у збірній України може оживити "динамівців"

У зв’язку з матчами "синьо-жовтих" із Литвою (офіційний) і Нігерією (товариський) чемпіонат УПЛ  відновиться на вихідні 14-15-го вересня

Пауза для "Динамо": Чому перебування у з…

"Завжди прошу хлопців, які приїжджають до збірної України, будь-яку проблематику в їхніх клубах залишати осторонь, – заявив на понеділковій прес-конференції головний тренер збірної України Андрій Шевченко. – А що стосується "Динамо", то у будь-якого клубу бувають складні періоди. Упевнений, що "Динамо" з честю вийде з цієї ситуації, бажаю "динамівцям" успіху. Це клуб, який мене виховав, я завжди буду переживати за нього".

Хоча, за великим рахунком, це фрази традиційні, так би мовити, програмні і в дечому банальні, все ж певний психологічний вплив на футболістів і вболівальників вони мають. У ситуації, що склалася зараз, стосується це насамперед київського "Динамо".

Футболістам столичного клубу, як нікому іншому, необхідна така пауза – як "найкраща музика". І не просто пауза заради паузи, щоби замкнутися в собі та думати і розмірковувати над помилками, а саме ось таке проведення часу – в невимушеній атмосфері найкращих футболістів країни. А те, що в головній команді країни останнім часом панує саме ця дружня та проста атмосфера, зараз не викликає сумнівів.

Додає позитивного налаштування і той факт, що в таборі "синьо-жовтих" сповна відчувається такий собі лідерський дух, відчуття того, що твоя команда є фаворитом, і їй до снаги виконати головне завдання, незважаючи на наявність сильних суперників у відбірковій групі до Євро-2020.

Звичайно, розслаблятися не можна ніколи (і це точно шкідливо), але десь у підсвідомості футболісти теж розуміють, що теперішній збір, із матчем проти Литви (за всієї поваги до балтійців, цю команду "синьо-жовті" зобов’язані перемагати за будь-яких обставин) та спарингом з Нігерією ( у ньому "вигуляють" новий комплект форми, що теж сам по собі цікавий факт), суттєво відрізняється від попереднього, коли у Львові приймали ледь не прямих конкурентів із Сербії та непоступливий Люксембург, не кажучи вже про перший збір із виїздами в Португалію та Люксембург. Тому відпочинкового аспекту, попри всі "напучування" від тренерів, цього разу не уникнути.

І цілком можливо, що такий елемент розслабленості та занурення в іншу футбольну канву – якраз те, що потрібне зараз "динамівцям". Адже відставка Олександра Хацкевича прогнозованого деякими футбольними експертами ігрового спалаху не принесла, за тренерства Олексія Михайличенка – знову без перемог, лише дві нічиї з "Олімпіком" і "Зорею". Тому ментальний перехід на збірну Україну – дуже вчасний і, мабуть, корисний.

Зрозуміло, що не всі "динамівці" зіграють у найближчих двох матчах "синьо-жовтих", але вже саме перебування у цьому колективі мало би допомогти скинути тягар попередніх невдач і згодом у клубі все розпочати з чистого аркуша.

"У збірній ми завжди перемикаємося з клубних справ, настрій у збірній - прекрасний, – підтвердив слова головного тренера Андрія Шевченка захисник "Динамо" Віталій Миколенко. – Я вважаю, що зараз тут перебуваю в дуже хорошій фізичній і психологічній формі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook