Мирон Маркевич: Ви уявіть цю четвірку: Тайсон, Марлос, Коноплянка і Ярмоленко

Глава комітету збірних України Мирон Маркевич висловився за натуралізацію Марлоса і Тайсона
Depo.
5 серпня 2016 23:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Львівське радіо.

"Нічого не бачу поганого в натуралізації, адже навіть такі збірні, як Італія та Іспанія натуралізірують. А це серйозні футбольні нації, де багато хороших футболістів. А що стосується тих футболістів, які давно у нас грають і, в першу чергу, хочуть грати за збірну України, нічого поганого не бачу.

На такий крок потрібно йти, але, ще раз повторю, це справа головного тренера. Він повинен поговорити з тими футболістами, чи хочуть вони цього, адже це серйозний крок з їхнього боку.

Якщо говорити про Марлоса і Тайсона, то вони дійсно повинні допомогти нашій збірній і створити конкуренцію, адже не так багато у нас кваліфікованих гравців. Доходило до смішного: коли Коноплянка отримував травму, то доводилося Гармаша випускати зліва або когось іншого.

Чи могли Тайсон і Марлос витіснити Ярмоленко і Коноплянку зі збірної? А навіщо їх витісняти, вони могли б і разом грати?

Уявіть собі: Тайсон, Марлос, Коноплянка і Ярмоленко - таку четвірку складно буде зупинити. Хіба що коли хороша оборона", - сказав Маркевич.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор