ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Металіст-1925" звернувся з заявою до Авакова

"Металіст-19252" опублікував заяву з приводу поведінки своїх фанатів на фінальному матчі чемпіонату любителів проти "Агробізнесу" (0:4)

Depo.
20 червня 2017 09:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ФК "Металіст-1925".

"У зв'язку з інцидентом, відразу ж після матчу відбулося екстрене засідання загальних зборів засновників Клубу.

Засновники "Металіста-1925" рішуче засуджують злісні хуліганські дії, вчинені на стадіоні фанатами харківського клубу і, як з'ясувалося, в ході внутрішнього розслідування, ультрас інших клубів з різних міст.

За попередніми даними служби безпеки "Металіста-1925", на секторі, в якому повинні були розміщуватися харківські фанати, перебували жителі ще чотирьох міст України, які взяли участь в масових заворушеннях.

Це свідчить про сплановану провокацію, направленою не проти учасників фінального матчу і "Агробізнесу". У цього прояву глибинні корені. "Металіст-1925" рішуче засуджує дії вандалів і футбольних екстремістів.

Ми звертаємося до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням відкрити кримінальне провадження, дати оцінку хуліганському інциденту, виявити справжні мотиви організаторів і активних виконавців, а також зробити все можливе, щоб вони понесли передбачене чинним законодавством покарання.

Клуб не знімає з себе відповідальності за те, що сталося, не сприймає подібну поведінку так званих "уболівальників" і зробить все необхідне для безумовного дотримання регламентних норм щодо попередження подібного в майбутньому.

Ми почали внутрішнє розслідування і разом з сумлінними активістами ГО "Ультрас Харків" хочемо виявити організаторів інциденту, зробивши все, щоб в подальшому подібне не повторилося. Ми не дамо можливості відвідувати стадіони всім, хто схильний до хуліганства і насильства.

Ми також повністю солідарні з заявою президента ФФУ Павелка про ініціювання розгляду у Верховній Раді України законопроекту про безпеку глядачів до, під час та після проведення футбольних матчів.

Наш клуб приносить щирі вибачення всій футбольній Україні, всім уболівальникам, учасникам матчу і офіційним особам, які мимоволі стали свідками такого грубої і цинічної події.

Наш клуб завжди дотримується правил чесної гри. Саме тому ми приносимо вибачення всій футбольній Україні, команді "Агробізнес" і її президентові, пану Собуцькому. Ми щиро хотіли, щоб фінальний матч став святом футболу, а не неадекватного свавілля.

Команду "Агробізнес2 ще раз вітаємо з чемпіонством" - йдеться в заяві.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор