Матч першого туру Другої ліги перенесено
Адміністрація ПФЛ перенесла матч між "Арсеналом-Київщина" та "Поліссям" на більш пізній термін
- Сектор
-
13 липня 2017 08:25
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ПФЛ.
ФК "Арсенал-Київщина", який сформував мінімальний склад команди напередодні кубкового матчу, звернувся до ПФЛ із проханням перенести гру стартового туру Другої ліги проти житомирського "Полісся". Керуючись пунктом 7 статті 7 Регламенту Всеукраїнських змагань із футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2017/18 та враховуючи згоду суперника матч було перенесно на більш пізній термін. Рішення "Арсеналу Київщина" пов'язане з не найкращою фінансовою ситуацією в клубі і відсутністю підтримки з боку місцевої і обласної влади. Про це заявив віце-президент клубу Олександр Дикий.
"Нам довелося звернутися з проханням про підтримку до влади, - сказав один із керівників клубу. - Але складається враження, що обласній владі абсолютно все одно, чи буде існувати ця команда, яка має велику історію. Всі її дії свідчать про відсутність бажання допомагати професіональному футболу формальній столиці Київської області. У підсумку виходить, що клуб ні області, ні місту не потрібен. Ми не просимо мільйони, нам потрібна лише допомога в ресурсах - харчуванні, інфраструктурі, в логістиці. Ми готові повністю взяти на себе кадрове питання. Ми це довели в минулому сезоні. Зуміли запросити тренерський штаб, готовий вирішувати завдання найвищого рівня. Запросили авторитетного і досвідченого тренера Ігоря Жабченка, залучили багатьох місцевих вихованців. Коли ми входили до клубу в якості інвесторів, у нас були довгострокові плани розвитку клубу на три-п'ять років. Однак у одного з партнерів виникли певні проблеми деякий час назад, тому повноцінно фінансувати клуб вже не виходить"
Проте, робота в пошуках важливого підмоги триває незважаючи ні на що. "На сьогоднішній день ми не опускаємо руки і не втрачаємо оптимізму. Знаходимося в стадії переговорів з деякими небайдужими до українського футболу людьми, і сподіваємося, що команду вдасться врятувати", - заявив Дикий.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:02Федерація бейсболу та софтболу України долучилася до обговорення доброчесності у спорті ФОТО
- 18:12Українська збірна завершила виступи на Іграх Нескорених у Канаді
- 16:30На Іграх Нескорених Україна завоювала першу медаль у командному виді – відзначилися у волейболі сидячи
- 14:39Олександр Усик – Денису Берінчику: "Тільки не плач" ФОТО Відео
- 14:37Українці завоювали 16 медалей у зимовій програмі Ігор Нескорених ФОТО
- 16:22Київське "Динамо" вибуло з Юнацької ліги УЄФА
- 14:41 Україна бере участь у Іграх Нескорених-2025 ФОТО
- 13:47Українська збірна перемогою завершила виступи у кваліфікації на баскетбольний Євро-2025
- 14:52Баскетбол і не тільки: головні події спортивного тижня – на телеканалах XSPORT і XSPORT+
- 22:33Українка Ястремська вийшла до фіналу турніру WTA: зіграє проти "нейтральної" росіянки
- 14:47Уже не найгірша команда Європи: "Динамо" Київ завершило єврокубкову кампанію єдиною перемогою
- 14:15"Шахтар" оголосив про відхід однієї зі своїх легенд ФОТО
- 11:04Донецький "Шахтар" поразкою завершив свої виступи в Лізі чемпіонів-2024/25
- 10:10"Зірка" київського "Динамо" переїздить до Саудівської Аравії
- 16:45Подружжя чернівецьких каратистів не повернулося в Україну після змагань в Італії: їх виключили з федерації
- 11:26Донецький "Шахтар" скористався можливістю встрибнути на останню сходинку потягу Ліги чемпіонів
- 15:58Еліна Світоліна припинила боротьбу на Australian Open-2025 і оцінила свій виступ ФОТО
- 20:46Бенефіс ветерана: київське "Динамо" здобуло перші очки у цьогорічній Лізі Європи
- 14:00 "Нечесно щодо України": представники спортивної спільноти про втечу зіркового гімнаста Ковтуна під хорватський прапор