Кварцяний розповів, як арбітр "вбив" "Волинь"

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував нічию з "Олександрією" (1:1) в матчі 8-го туру УПЛ

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Волині".

"Думаю, що багатьом фахівцям і знавцям футболу, які переживали за "Волинь", напевно, прикро, що ми не перемогли. Якщо закінчується функціональна свіжість, з'являється втома, яка заважає кваліфіковано працювати з м'ячем.

Коли суддя додав 6 хвилин, він нас фактично вбив, бо гравці кілька разів відчували неприємні моменти, коли ми пропускали на останніх хвилинах.

Мої гравці хотіли сьогодні виграти, їм потрібна була перемога, як повітря. На нас чекає в середу матч на Кубок України, а в суботу відразу гра з "Шахтарем". Але десь ми вистрілимо, просто так не проходять ці втрати.

Ми говорили на початку сезону, що нам буде дуже важко, але ми будемо намагатися грати відповідально і бути організованими. Ми граємо відповідально, але у молоді ще немає відповідних резервів. Вони екстерном здають іспит у великому футболі. Шкода, що мало працює над деякими моментами тактики наша школа. Ми в основі допрацьовуємо за U-19 і U-21", - сказав Кварцяний.