Конфлікт у Першій лізі: керівництво ПФЛ проти амбіційного футбольного клубу

Президент ПФЛ Сергій Макаров висловив здивування щодо позиції "Руху", який виявив небажання грати новими спонсорськими м'ячами від Select

Про це повідомляє Derpo.Сектор із посиланням на Уа-Футбол. "Ми все одно будемо приймати регламент на наступний сезон, в якому будемо прописувати позицію, - зазначив президент ПФЛ. - Там остаточно і проголосуємо, як того хоче "Рух". Сподіваємося, що клуби нам не відмовлять, не бачу сенсу відмовляти".

"Кожен клуб отримає за три сезони 100 м'ячів. Перший сезон - 30, другий - 30, на третій рік - 40. Не бачу мінусів в цій пропозиції. М'ячі, яким грають в одному з топових чемпіонатів. Що ми робимо не так, я не бачу, чесно кажучи. Тому трохи не розумію, за всієї поваги до Григорія Козловського, позицію клубу. Сьогодні один з клубів, які підписали цей лист - "Прикарпаття" - буде проводити тестування м'ячів. Подивимося на їхню реакцію. Сподіваюся, ми отримаємо нормальну, адекватну і позитивну відповідь. Більшість клубів хоче і чекає від нас ці м'ячі. Так, є позиція клубу "Рух". Ми готові були поїхати першими до них з цією партією м'ячів. Вони відмовляються навіть тестувати, дивитися, спробувати ці м'ячі. Ще раз - не розумію, чому", - сказав Макаров.

Нагадаємо, що не так давно ПФЛ підписала контракт з технічним спонсором і представила офіційний м'яч, яким клуби, що виступають в Першій і Другій лігах, гратимуть з наступного сезону. Втім, це нововведення сподобалося не всім. Зокрема, категорично проти нових м'ячів виступив президент першолігового "Руху" Григорій Козловський.

Читайте і дивіться також: Президент амбіційного футбольного клубу різко "наїхав" на керівництво ПФЛ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор