Колишній "динамівець" відверто розповів про феномен "Зорі"

Колишній захисник "Динамо" і збірної України Олександр Головко висловив думку про добрі результати "Зорі" під керівництвом Віктора Скрипника

Колишній "динамівець" відверто розповів…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footballua.tv. "Тут треба дивуватися команді, яка, перебуваючи не в себе вдома, з року в рік показує дуже якісні результати, – наголосив Головко. – Я б говорив не тільки про Скрипника, але він є певним каталізатором".

"Ті хлопці, які зібрані, повинні розуміти, що може дати тренер, як це піднести і, найголовніше, хто це буде сприймати і як вони зможуть перетворити це в гру, – додав український футбольний експерт. – "Зоря" сьогодні цікава своєю безкомпромісністю, агресивним футболом. Це дуже незвично для чемпіонату України, коли грають обережно і з оглядкою на свої ворота. А вони виходять і прессингують, скільки вистачає у них сил".

"З одного боку, це весело. З іншого боку, Скрипник розуміє, що його група атаки не дуже добре працює на оборону. Йому нічого не залишається робити, крім як високо пресингувати. Крім того, є швидкі хлопці, які зможуть в контратаці з'їсти простір і повернутися в оборону. Віктор – дуже грамотний фахівець і потрібний зараз для України. Він приніс сюди солідність і свій німецький досвід, хлопці в нього повірили. Завдяки цьому ми маємо зараз феномен, який полягає в професіоналізмі тренера і хлопців, які готові його слухати", – сказав Головко.

Читайте також: Український тренер Шаран негативно поставився до ідеї "Динамо" і "Шахтаря"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme