Капітан "Ворскли" розповів про фінансові проблеми в клубі

Капітан "Ворскли" Володимир Чеснаков розповів про фінансові заборгованості в полтавському клубі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Капітан полтавської команди заявив, що в клубі є суттєві борги по зарплаті.

- Заборгованість в "Ворсклі" як була, так і є. В цілому вона налічує місяців 12. Практично рік.

- Керівництво клубу давало якісь обіцянки?

- У минулому сезоні на домашню гру з "Шахтарем", яку ми програли з рахунком 0:1, приїхав наш почесний президент Костянтин Жеваго. Тоді ходило багато різних чуток, всі були в підвішеному стані. Але він запевнив, що від клубу відмовлятися не збирається і пообіцяв віддати борги, що накопичилися. Але точних термінів ніхто не називав.

- Якісь гроші вам все ж виплачують?

- Так, мінімальні. Але основний обсяг заробітної плати не виплачувався. По суті, живемо за рахунок премій. У цьому сезоні здобули п'ять перемог, передбачені бонуси виплатили. Премії - це наше головна фінансова підмога на даний момент.

- А як можна пояснити те, що влітку "Ворскла" не тільки не втратила ключових виконавців, а й зуміла поповнитися якісними гравцями?

- Думаю, це пов'язано, перш за все, з ім'ям і словом нашого президента - Костянтина Жеваго. Він уже більше десяти років керує полтавським клубом, і раніше у нас було все стабільно. Жеваго зарекомендував себе як людина слова. І це стосувалося не тільки фінансів, які виплачувалися вчасно. Думаю, під слово президента і приходили нові гравці, - сказав Чеснаков.

Нагадаємо, найкращим молодим футболістом місяця в Україні став екс-гравець "Шахтаря".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор