Хацкевич - кращий тренер 2 туру УПЛ

Головного тренера київського "Динамо" визнано кращим тренером минулого туру Української Прем'єр-ліги

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт Всеукраїнського об'єднання футбольних тренерів.

Ось за якими критеріями Хацкевича було обрано кращим в другому турі УПЛ.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Кожен матч "Динамо" проти "Шахтаря" – це подія в українському футболі, а також орієнтир для всіх фахівців, здатний найточніше виявити поточну форму футболістів, їхні прогрес чи регрес, а також морально-вольові якості. Фактично, Класичне – це останнє протистояння українського футболу дійсно європейського рівня, тож для кожного гравця це – шанс проявити себе й наочно продемонструвати своє зростання. А для тренерів – під збільшувальним склом роздивитися істинну силу своїх підопічних, адже розглянути всі нюанси можна лише у матчі такого рівня. Перемога для "Динамо" – потужний сигнал про можливість змін в ігровій поставі киян, навіть використовуючи суто наявний кадровий потенціал.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 5
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Треба розуміти специфіку ситуації: після поразки в суперкубковому матчі "Динамо" зобов'язане було перетасувати склад. Але все одно швидкість та безкомпромісність дій приємно здивувала. Реакція на провал Антунеша – оренда й повторний шанс проявити себе ліворуч для Кадара. Невикористаний шанс Буяльського став шансом для Шепелєва – і після вдалої гри з "Чорноморцем" молодий гравець отримав можливість зіграти й проти "Шахтаря". Недостатня ефективність Циганкова – уже Ґонсалес грає в старті. Нарешті, на воротарській позиції – тріумфальне повернення Коваля. Звісно, наявний кадровий потенціал обмежений – і деякі гравці (як той же Мораєш із його непогашеною дискваліфікацією), але використали його динамівці сповна.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Відзначимо повернення до первісного використання Кадара ліворуч в обороні (зумовлено тим, що Антунеш випав зі складу й відбув в оренду), а також певну зміну функціоналу Гармаша, який у попередньому матчі розділяв простір на вході в третю третину з Буяльським, а цього разу розміщувався вище Шепелєва та Сидорчука. Головне ж – динамівці зіграли з перелаштованими лініями, але проявили похвальну синхронність дій.

4. Тренерська майстерність – 4
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

"Динамо" від перших хвилин засвідчило свою ігрову манеру й використовувало цю побудову й надалі, проводячи заміни по позиції (за дужками залишимо нюанс Корзун – Гармаш). Ця тактика цілком себе виправдала, тож необхідно відзначити її ефективність.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Динамівці виграли вдруге поспіль, після суперкубкового програшу зробивши вірні висновки. Однак що найбільш важливо – перервана рекордна 53-матчева результативна серія, вперше за два роки "Шахтар" не зміг забити у чемпіонаті. Не обійшлося без долі везіння, але в футболі щастя також треба заслужити.

Читайте також: Беззубий "Шахтар" і криза "Зорі". Топ-5 фактів про другий тур УПЛ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme