ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Футболіст, що зіграв за "збірну ЛНР", тепер хоче грати в Україні

Уродженець Луганську Олександр Яскович минулого року "засвітився" у складі "збірної ЛНР" в матчі проти збірної Абхазії
Depo.
12 березня 2016 14:35
ФОТО: depo.ua
Футболіст, що зіграв за "збірну ЛНР", тепер хоче грати в Україні
Футболіст, що зіграв за "збірну ЛНР", тепер хоче грати в Україні

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ПФЛ. Наразі Яскович усвідомив, що хоче грати в Україні, але після виступу за псевдозбірну для футболіста не все тепер так просто.

"Як опинився у "збірній ЛНР"? Моєю останньою командою була дніпродзержинська "Сталь", з якою після осінньої частини сезону 2014/15 було розірвано контракт за обопільною згодою сторін. Я повернувся в рідний Луганськ до сім'ї, і протягом зимового міжсезоння так і не отримав жодної пропозиції щодо продовження кар'єри. Щоб підтримувати ігрову форму, тренувався з місцевими командами і грав у товариських матчах.

Я не ставив перед собою ніяких цілей. Для мене важливо було підтримувати ігровий тонус, мені доводилося тренуватися та грати в тих умовах, які були на той момент. В Луганську я народився, виріс і мені нікуди було їхати.

Всю свою футбольну кар'єру я виступав у змаганнях ПФЛ: в першій і другій лігах. Зараз мені надійшла конкретна пропозиція від однієї з команд Ліги. Над нею не роздумував ні хвилини, я відразу ж поїхав, щоб грати. Але, як виявилося, з моєю заявкою у Чемпіонат України існують певні проблеми з боку керівних футбольних органів. Було неприємно читати в пресі на свою адресу звинувачення в зраді і таке інше через мою участь у матчах на окупованій території. Але я професіональний футболіст і просто намагався підтримувати форму. Хоча, без професіонального футболу це було робити дуже важко. Я просто хочу грати і приносити користь вітчизняному футболу.

Україна дала мені все, що у мене зараз є: сім'ю, кар'єру, можливість займатися улюбленим футболом і розвиватися. Тут я народився і виріс, не пов'язую своє життя ні з якою іншою країною. Моя мрія номер один – грати в Чемпіонаті Україні на професіональному рівні, як і раніше. Хочу, щоб у нас настав мир і розуміння", - заявив Яскович.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор