Екс-арбітр ФІФА: Абдула не був упередженим, просто загубив концентрацію

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував суддівство в матчі "Шахтар" - "Динамо" (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на UA-футбол.

"Абдула в першому таймі працював сконцентровано. На компенсованих хвилинах першої половини зустрічі Анатолій трохи вибився з колії, почавши пропускати фоли в центрі поля. Але це дрібниці. В цілому, в першому таймі Анатолій відпрацював добре.

Момент Кучер - Мораєс на старті поєдинку - непростий. Гравець "Шахтаря" не блокував опонента, скоріше, Мораєс просто наткнувся на Олександра. Епізод з попаданням м'яча в руку Ісмаїлі - чиста випадковість.

На 23-й хвилині Срна намагався зробити підкат, але потрапив в ногу Макаренко. Суддя, незважаючи на апеляції Срни, справедливо призначив пенальті. Жовті картки Степаненко і Сидорчуку також справедливі.

Абдула - хороший арбітр, але можна в один момент допустити результативну помилку - і все хороше залишиться в тіні. Саме так в цьому матчі і сталося. Абдула добре застосовував дисциплінарні санкції, не дозволяв футболістам розпускати мову і впевнено розбирався з конфронтаціями, що виникали на полі.

Після подачі "гірниками" кутового спочатку Віда в своєму штрафному майданчику зіграв рукою, а потім Федорчук "розкрутив" Степаненко. Тут признач одинадцятиметровий або за один фол, або за другий - і будеш правий. Але Абдула помилився.

Можливо, Анатолій втратив концентрацію і не помітив ні гри рукою з боку Види, ні порушення правил з боку Федорчука. Що характерно, в кінці першого тайму Абдула пропускав фоли в центрі поля. Тобто, навряд чи це було упереджене суддівство, просто - втрата арбітром концентрації уваги на тлі втоми або втрата психологічної стійкості", - сказав Ступар.