"Динамо" у принциповому матчі у Львові без проблем обіграло "Карпати"

Забивши два голи у першому таймі, "динамівці" святкували перемогу в протистоянні з "Карпатами" (2:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усе в цьому матчі вирішилося наприкінці першого тайму. Спочатку не надто небезпечний простріл від Буяльського застав зненацька і захисників, і воротаря "Карпат" – м'яч у власні ворота зрізав оборонець Ковтун.

А перед самим свистком на перерву необачно й агресивно зіграв у своєму штрафному майданчику Гуцуляк – форвард "Динамо" Бесєдін пробив з одинадцятиметрової позначки воротаря Підківку.

"Карпати" - "Динамо" 0:2

Голи: Ковтун, 42 (автогол); Бесєдін, 45+2 (пен.)

"Карпати": Підківка, Ковтун, Мартінс, Вакуленко, Якимець, Кльоц, Вербний, Ді Франко (Ременюк, 83), Войковіч (Козак, 73), Гуцуляк, Карпенко (Лейоус, 46)

"Динамо": Бойко, Кендзьора (Циганков, 69), Бурда, Миколенко, Кадар, Вербіч (де Пена, 46), Гармаш, Караваєв, Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 79), Бесєдін

Попередження: Карпенко, 16; Гуцуляк, 45+1; Вербний, 83 – Кадар, 13; Бесєдін, 27; Кендзьора, 67; Миколенко, 79