ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Чому слово Фонсеки нічого не варте в "Шахтарі"

Донецький "Шахтар" відпускає чергового гравця в "Маріуполь", незважаючи на слова свого ж тренера

Depo.
16 серпня 2017 12:00
ФОТО: depo.ua

По завершенні передсезонних зборів у Німеччині головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека зробив гучну заяву про те, що всі футболісти, які приймали участь у цих зборах, залишаться з командою, принаймні до зими.

Тоді португальський тренер відповідав на питання стосовно Івана Петряка, але все одно його слова не можна було трактувати ніяким іншим чином.

"Хочу звернути увагу: всі футболісти, які в даний момент проходять передсезонну підготовку, залишаються в команді", - запевнив Фонсека.

Це було сказано на початку липня, а вже сьогодні в "інстаграмі" В'ячеслава Танковського - одного з тих, хто приймав участь у зборах "гірників" і, за словами тренера, мав залишитися з основною командою на сезон, з'явився запис, в якому він оголошує про свій перехід до "Маріуполя". Судячи з усього, в чергову оренду.

Але як же слова головного тренера про те, що всі учасники зборів точно залишаються в команді? А ніяк! Тому що Фонсека в клубі "Шахтар" займається лише тренуваннями і на кадрову ситуацію впливає дуже слабко. На відміну від свого попередника Мірчі Луческу, Фонсека ще не напрацював собі авторитет в очах керівництва клубу, і його слово не має жодної ваги в плані трансферної політики "Шахтаря".

Нікого не хвилює той факт, що Паулу буде виглядати в дурному світлі на фоні своєї заяви місячної давнини. А от допомогти дружньому "Маріуполю" гравцями перед битвою з "Динамо" - оце вже дійсно важлива штука для "гірників". Особливо після всього галасу стосовно небажання киян їхати в приазовське місто.

Цікаво, як відреагує Фонсека на те, що його обіцянкою знехтували його роботодавці? Є підозра, що ніяк. Паулу влаштовує зарплата, яку йому платить Ахметов, а на внутрішні конфлікти Фонсека йде не охоче. Можна згадати його непорозуміння з Ракицьким минулого сезону, яке було вирішене зовсім не на користь тренера і його принципів. От і з Танковським історія матиме схоже продовження. Фонсека заявить, що В'ячеславу потрібна ігрова практика, яку він не отримає в "Шахтарі" з тою конкуренцією, що є в середній лінії команди і що рішення про оренду правильне.

А слова, сказані місяць тому? Що ж, це лише слова...

Читайте також: "Шахтар" залишить в команді всіх гравців, які поїхали на збори в Німеччину

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор