ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому критиків форми збірної України треба одягнути в "Абібас"

У мережі Інтернет з'явилася купа критиків нової форми збірної України, яку презентували сьогодні
Depo.
9 березня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
Чому критиків форми збірної України треба одягнути в "Абібас"
Tribuna.com

На НСК "Олімпійський" сьогодні була презентована форма збірної України, в якій наша команда виступатиме на полях Франції під час Євро-2016. Зрозуміло, як і завжди, знайшлося купа незадоволених громадян, які порівнювали цю форму з "хустинкою для шмарклів" чи ще з чимось. 

Більшість із цих громадян, як виявилося, були народжені "дизайнерами", все "знають" про роботу ФФУ зсередини і дають поради керівництву, яку потрібно "закуповувати форму".  І дивного тут нічого немає - особливість нашого народу також в тому, щоб бути незадоволеним всім навколо. Це наша ізюминка. 

Більшість із критиканів, мабуть, вже забули про те, в якій формі Україна грала на ЧС-2006. При всій повазі до італійського виробника - це не дуже було симпатично.

Чому критиків форми збірної України треба одягнути в "Абібас" - фото 1

А майже кожен з критиків взагалі не бачив, у чому Україна грала на початку 90-х. 

Чому критиків форми збірної України треба одягнути в "Абібас" - фото 2

Тому і нову форму критикують і критикуватимуть кожну наступну незалежно від того, хто буде виробником. Контракт ФФУ з Adidas дійсний ще кілька років. Тому в майбутньому ми почуємо критику форми до відбору ЧС-2018, якщо вона буде оновлюватися. 

Взагалі єдиними, хто дійсно має право критикувати ігрову форму - це футболісти. Оскільки результат залежить від того, наскільки їм зручно на полі. І саме футболісти будуть її одягати. Вболівальники можуть дозволити собі придбати будь-яку екіпіровку та навіть самим її зробити.

А критиканам хочеться дати пораду - купіть собі "Абібас", якщо не подобається виробник форми нашої збірної,  і створіть власний дизайн персонально для себе. Або надішліть наробки у ФФУ, щоб там зробили висновки. А як не вмієте - відповідь напрошується сама собою. 

Чому критиків форми збірної України треба одягнути в "Абібас" - фото 3

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор