Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку

Італійські ЗМІ активно пишуть про цікавість "Наполі" до Андрія Ярмоленка, але, за даними преси, керівництво "Динамо" хоче за гравця дуже багато грошей
Depo.
3 січня 2017 09:45
ФОТО: depo.ua
Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку
Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку

Якщо вірити італійським ЗМІ, то представники "Наполі" готові вже зараз, у зимове трансферне вікно, придбати Андрія Ярмоленка у "Динамо", проте це їм заважають зробити дві речі: надто висока трансферна ціна українця і його вимоги по зарплаті. За даними преси в Італії, керівництво "Динамо" хоче за свого лідера як мінімум 22 млн євро. З одного боку, ця ціна може вважатися справедливою. Адже навіть на авторитетному порталі Transfermarkt зазначений саме такий орієнтовний "цінник" на Ярмоленка. Але, в той же час, якщо у "Динамо" є пропозиція, яка не дуже сильно відрізняється від вказаної суми в бік зменшення (скажемо, 18-20 млн євро), то киянам варто погоджуватися на таку угоду. І на те є ряд причин.

Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку - фото 1

Ярмоленко регресує в статистичному плані. Важко буде "вибити" з потенційних покупців більше грошей за футболіста, чия статистика погіршується. Дивіться самі:

В сезоні 13/14 Ярмоленко забив 21 гол (12 в УПЛ, 5 в Лізі Європи, 4 в кубку країни)

В сезоні 14/15 Ярмоленко забив 19 голів (14 в УПЛ, 4 в Лізі Європи, 1 в кубку країни)

В сезоні 15/16 Ярмоленко забив 19 голів (13 в УПЛ, 2 в Лізі чемпіонів, 4 в кубку країни)

В сезоні 16/17 на рахунку Ярмоленка лише 5 голів (4 в УПЛ і 1 в Лізі чемпіонів) і навряд чи Андрій зможе за другу частину досягти своєї звичної результативності.

Ярмоленко не вписується в стратегію економії. Ми вже говорили про те, що "Динамо" змушене буде відмовлятися від гравців з дорогими контрактами і орієнтуватися на молодь, особливо, якщо враховувати дані українських ЗМІ про величезні втрати Ігора Суркіса в зв'язку з націоналізацією "Приватбанку". Тому буде якось дивно, якщо киян залишать "коштовні" легіонери, в команду потраплять молоді таланти з U-19 і молодіжки, при цьому поруч з ними буде грати людина, чия зарплата переважатиме ледь не зарплату всіх інших гравців. Це не дуже корисно, як в матеріальному плані, так і в плані внутрішніх стосунків в колективі. Тому Ярмоленку або доведеться піти на зниження зарплати, або вибрати варіант з трансфером в топ-чемпіонат Європи, де йому платитимуть на тому ж рівні, що і в "Динамо".

Чому "Динамо" краще відпустити Ярмоленка взимку - фото 2

"Динамо" не зможе "показати товар обличчям" восени. Є великі сумніви в тому, що київське "Динамо" зможе пробитися до групового етапу Ліги чемпіонів на наступний сезон, а тому є ризик, що гру Ярмоленка великі європейські покупці просто не побачать на високому рівні. А оцінювати можливості Андрія за матчами національної першості України провідні клуби Старого світу навряд чи будуть.

Читайте також: "Динамо" "повісило" цінник на Ярмоленка

Читайте також: