Богдан Бутко: У другому таймі суддя почав душити

Захисник "Шахтаря" і збірної України Богдан Бутко прокоментував нічию з Туреччиною (2:2) в матчі відбору ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Ми добре почали матч і, вважаю, не дарма забили два голи. Якщо ми виграли перший там, то, отже, були кращими за суперника. Але другий тайм провели однозначно гірше. А в кінці матчу і зовсім підсіли, звичайно. Занадто низько сиділи і погано вибігали в контратаки. Нам не вистачало спокою і сил. Ще й суддя почав нас душити.

Ну і, звичайно, зіграло свою роль те, що ми пропустили безглуздий гол під завісу тайму. Якби ми пішли на перерву за рахунку 0:2, нам би в другому було б легше. Хотілося б, звичайно, кращого результату, але як є, так є.

Що стосується суперника, то ми готувалися саме до такої збірної Туреччини, якою вона постала сьогодні в другому таймі", - сказав Бутко.