Артем Громов: Мені байдуже на закиди ультрас, на Росії писали: "Ласкаво просимо, Артеме"
Цього тижня екс-півзахисник "Динамо", "Ворскли" та "Крильєв Совєтов" Артем Громов підписав контракт з луганською "Зорею"
- Сектор
-
18 серпня 2017 11:30

Цьому переходу передував скандал з ймовірним трансфером Громова в "Карпати". Нагадаємо, тоді львівські ультрас звинуватили футболіста в проросійській позиції. Згодом Громов став гравцем "Зорі". Ексклюзивними деталями переходу Артем Громов поділився з Depo.Сектор.
- Мав телефонну розмову з тренером Юрієм Вернидубом. Отримав чітку відповідь, що на мене розраховують. Все оформлення і погодження зайняло не більше чотирьох днів. Тепер потрібно набирати форму, бо мав перерву в ігровій практиці.
- Тебе не образила позиція львівських ультрас, які закидають тобі "любов до Росії"?
- Мені байдуже! Зрештою неможливо ж на все звертати увагу і всім подобатися. В мене таке враження, що це замовні "закідухи". Цікаво, скільки в цих ультрас рідних працює на будівництві в Росії? Я впевнений, таких дуже багато. Але ж їм важливіше "проїхатися" по футболісту. І я взагалі цього не читаю. Друзі хвилювалися, телефонували...
- Фактично через це і зірвався контракт з "Карпатами"?
- Трохи прикро. Я ж хотів якнайшвидше знайти команду в Україні, щоб розпочати тренування і набирати форму. Приїхав у Львів, зустрівся з почесним президентом Димінським. Все було гаразд... Я не хочу когось звинувачувати. Бо в цій суперечці тільки моє слово проти їхнього.
- Відчуваєш свою провину чи вважаєш, що в Україні зараз стало "модно" "лінчувати" опонентів?
- Дивне відчуття... Таке враження, що комусь оці популістські настрої "е-ге-гей, за Україну!" потрібні. Я ж просто поїхав на Росію по ігрову практику. Бачив там багато українців, які працюють на звичайних роботах. Чого ж тоді взялися за футболістів? В футболі життя коротке. От Роману Зозулі зараз легко?
- Маєш на увазі його розбірки з фанатами?
- Я просто бачу, такі "вброси" є і в Європі. Хіба Рома винен?
- На Росії тебе "не травили", що ти українець?
- Навпаки! Так приємно було, коли російські фанати вивісили банер українською мовою "Ласкаво просимо, Артеме". Я жодного разу там не відчув упередженого ставлення до України. Все лише в телевізорі.
- Українські журналісти тобі закидали проросійську позицію, бо ти, мовляв, в соцмережах звинувачував США у всіх війнах в світі...
- Я не знаю звідки вони ці "бздури" беруть (Сміється). От пишуть, що "кулі летять"... Куди вони летять? Я кудись стріляти поїхав? Я просто працював, як мільйони українців на Росії.
- За "Крилья Совєтов" ти провів лише три матчі. Чому не склалося в чемпіонаті Росії?
- Мене переслідували травма за травмою! Це жах якийсь... Спершу мене хотіли взяти на контракт. Але постійні ушкодження, та й з "Динамо" виникли непорозуміння... Але це вже перегорнута сторінка.
- У вересні "Зоря" стартує в груповому раунді Ліги Європи. Яких би хотілося суперників?
- Хотілося б, щоб одна команда була з ТОП-чемпіонату і два "трупи". Але звісно, це лише мрії. В групі Ліги Європи всі команди сильні.
- Готовий виходити на поле вже на цих вихідних?
- Слово за тренером. Зараз важливо набрати форму. Досі підтримував її з ФК "Полтавою". Але це трохи не те... Тут інтенсивність значно вища. Тому буду працювати.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025
- 16:58Загинув форвард футбольного клубу "Ліверпуль"
- 14:30 Купуйте квитки, буде трилогія: британець Тайсон Ф'юрі після "завершення кар'єри" анонсував новий бій з Усиком
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео
- 16:10Збірна України з футболу посіла друге місце на турнірі в Канаді ФОТО
- 17:12Юна київська гімнастка здобула перше для України за три десятиліття "золото" європейського чемпіонату в особистому багатоборстві
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати