Андрій Ярмоленко: Арбітр в кінці матчу обклав нас штрафними

Хавбек "Динамо" і збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував нічию з Туреччиною (2:2) в матчі відбору ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ФФУ.

"Неоднозначною вийшла гра. Якщо судити по першому тайму, і нам сказали б, що ми зіграємо внічию, то були б незадоволені. Але з огляду на те, як ми зіграли другий тайм, вважаю, що нічия - закономірний результат.

Андрій Миколайович на установці сказав, що або Коноплянка, або Ярмоленко повинні пробивати пенальті. У минулій грі бив Євген, тепер настала моя черга. Наступний, якщо буде, проб'є знову Коноплянка.

Удар у мене не вийшов. Я хотів підняти м'яч у верхній кут, але ...

Звичайно, приємно грати, коли повний стадіон. Вболівальники тут божевільні. А для футболіста грати на стадіонах з переповненими трибунами - одне задоволення.

Взаємодія з Бутко? Ми вже не одну гру проводимо разом. Грали ще в молодіжній збірній, так що знаємо один одного добре. Знаємо сильні і слабкі сторони один одного. Так що нам комфортно грається в зв'язці.

Ми грали з не найслабшою збірною. Все-таки цей дуже непотрібний гол на 45-й хвилині вплинув на гру. Якби його не було, думаю, спокійно довели б матч до перемоги. Пропустивши, зрозуміли, що другий тайм буде дуже важким. Вони полізли вперед, ще й арбітр в кінці матчу обклав нас штрафними. Повторюся, напевно, нічия - закономірний результат", - сказав Ярмоленко.