Андрій Шевченко: Турки забили зі спірного пенальті

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию з Туреччиною (2:2) в матчі відбору ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"У першому таймі хлопці грали дуже добре. Ми практично нічого не дали їм зробити. Було дуже багато моментів у нас. Пропустили такий гол за хвилину до кінця.

Другий тайм, звичайно, концівочка нам не вдалася, останні 10 хвилин. Я думаю, просто хлопці втомилися. Ми спробували зробити заміни, але турки дуже добре сконцентрувалися. Звичайно, спірне пенальті. Я б хотів його зараз подивитися.

Ми граємо з хорошим суперником. Хлопці віддали всі сили. Десь турки то провалили перший тайм, але сконцентрувалися в другому.

Якби не пропустили перший м'яч і пішли на перерву з рахунком 2:0, я думаю, турки може бути десь і повісили б голови. Стадіон підтримував добре. Після забитого м'яча вони, навпаки, піднялися і забили нам з спірного пенальті м'яч.

Я задоволений грою команди. Епізоди були дуже хороші, хоча були і слабкі сторони - їх підтягнемо трохи.

Для мене головне, щоб вони грали в футбол. Я не хочу бачити бий-біжи. Я хочу бачити комбінаційний футбол і вірю, що наші футболісти можуть в нього грати. Навіть якщо це було не завжди, але вони робили дуже хороші відрізки, а значить ми на правильному шляху", - сказав Шевченко.