Визначились перші півфіналістки Australian Open

Сьогодні в австралійському Мельбурні проходять чвертьфінальні поєдинки Відкритого чемпіонату Австралії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Американська тенісистка Софія Кенін обіграла в півфінальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії представницю Тунісу Онс Жабер з рахунком 6:4, 6:4 і вийшла в півфінал турніру.

Матч тривав 1 годину 32 хвилини. Кенін виграла 75 очок. На даний момент це найвище досягнення 21-річної спортсменки на турнірах "Великого шолома".

Нагадаємо, в чвертьфінал турніру також вийшла представниця Росії Анастасія Павлюченкова. 29 січня вона зіграє з іспанкою Гарбінє Мугурусою.

В іншому матчі 1/4 фіналу австралійська тенісистка Ешлі Барті, що займає перше місце в рейтингу WTA, вийшла в півфінал турніру Australian Open, обігравши представницю Чехії Петру Квітову (8-е місце рейтингу WTA) з рахунком 7:6 (8:6), 6:2. Тривалість зустрічі склала 1 годину 44 хвилини.

Барті п'ять разів подала навиліт, зробила три подвійні помилки і реалізувала чотири брейк-пойнта з восьми. На рахунку її суперниці два ейси, шість подвійних помилок і два реалізованих брейк-пойнта з 12.

У півфіналі Australian Open австралійка зустрінеться з американською тенісисткою Софією Кенін, яка обіграла представницю Тунісу Онс Жабер.

Australian Open 2020 проходить з 20 січня по 1 лютого. Загальний призовий фонд турніру становить $ 43 млн. Діючою переможницею турніру є японка Наомі Осака.