Українська тенісистка, яку відправили на карантин в Еміратах, обурена його умовами
Третя ракетка України Марта Костюк розповіла про умови на турнірі WTA500 в ОАЕ
- Сектор
-
16 січня 2021 16:52

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Великий теніс України. "Ми не можемо боротися за те, щоб нас випустили, – зазначила Костюк. – На це ніколи не піде уряд. Ми можемо сказати свою точку зору, наприклад, щоб інші гравці теж пішли на карантин, щоб не було такої нечесної ситуації, коли ми залишаємося на карантині, а інші можуть тренуватися".
"Але ця ініціатива повинна виходити саме від цих гравців, а не від нас, – додала українська тенісистка. – Мені здається, що на інших рейсах ще можливі позитивні тести. Зараз особисто я ще не отримала результат свого тесту і знаю, що багато інших тенісисти з цього рейсу теж чекають на свої результати. Якщо вони залишають нас на карантині, то у нас повинні бути тоді комфортніші умови. Наприклад, у нас тут не дуже хороший wi-fi, у деяких я знаю, що його взагалі немає. По-перше, і так просидіти весь карантин – це якесь катування, а по-друге, ми не зможемо чисто фізично зателефонувати нашим тренерам з фізпідготовки, щоб отримати завдання і тренуватися в номері. Нам потрібно дати бігові доріжки в номер або велосипед, який можна було спочатку попросити".
"Я цього не зробила тоді, тому що не розраховувала, що буду весь час сидіти в номері, і він був мені не потрібен. Коли ми вийдемо з карантину, то організаторам варто дати нам пріоритет на тренування перед першим турніром. Щоб у нас було більше можливості підготуватися, хоча, звичайно, всі розуміють, що за декілька днів зробити це практично неможливо. І потім теж поставити нас найостаннішими в розкладі. Я розумію, звичайно, що це все дуже складно організувати, тому що тут дуже велика кількість правил, і їм важко за всім встежити", – підсумувала Костюк.
Читайте також: Зіркову українську тенісистку відправили на карантин перед Australian Open
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:59"Атлетіко" б'ється з "Реалом", "Барселона" зіграє з "Осасуною" та інші матчі Примери
- 23:49Олександр Ярославський розповів про борги "Металіста"
- 23:45"Баварія" зіграє з "Боруссією" (Д), нічия "Шальке" та інші матчі Бундесліги
- 23:30Зіркова спортсменка засвітила сексуальний бюст в купальнику ФОТО
- 23:18Лідер "Боруссії" (Д) пропустить матч з "Баварією"
- 23:01 Україна на карантині до 30 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)
- 22:55Як Луческу набивав м'яч на тренуванні "Динамо" Відео
- 22:45Футболіст "Динамо" підписав контракт з спонсором "Шахтаря"
- 22:28Стало відомо, який телеканал транслюватиме матч "Шахтаря" з "Олімпіком"
- 22:24Перший вечір під санкціями: Людину, схожу на Коломойського, помітили на баскетбольному матчі ФОТО
- 22:14Визначився переможець регулярного чемпіонату України з хокею
- 22:03Якою є турнірна таблиця Прем'єр-ліги перед матчами "Динамо" і "Шахтаря" в 17 турі
- 21:44Відомий український боксер дізнався дату наступного бою
- 21:33Зірковий футболіст "Реалу" знову травмувався
- 21:22Стали відомі склади збірної України на спринт Кубку світу з біатлону
- 21:11Лідер "Олімпіка" пропустить матч з "Шахтарем"
- 20:59Помер колишній футболіст збірної Грузії
- 20:48Стало відомо, скільки матчів пропустить травмований лідер "Динамо" Циганков
- 20:39Зірковий німецький футболіст травмувався в матчі "Фенербахче"