Українська тенісистка Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру в Штутгарті

У другому колі турніру WTA в Штутгарті українка Еліна Світоліна обіграла Анжеліку Кербер з рахунком 7:6, 6:3

Українська тенісистка Світоліна вийшла у…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Матч тривав 97 хвилин, протягом яких Світоліна зробила чотири ейси проти одного у суперниці. При цьому в Еліни дві подвійні помилки, тоді як у Кербер п'ять.

Також Світоліна реалізувала три з восьми брейк-пойнтів проти двох з трьох у Кербер.

У чвертьфіналі українка зіграє проти Петри Квітової.

Нинішнього сезону Світоліна і Квітова грали в Маямі, і тоді українка перемогла. При цьому рахунок в очних зустрічах – 7:4 на користь чешки.