Українська тенісистка Світоліна розгромила суперницю і повторила досягнення

5-та ракетка світу Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Roland Garros, на стадії 4-го кола впевнено обігравши француженку Каролін Гарсію (6:1, 6:3), яка займає 45-те місце в світовому рейтингу

Українська тенісистка Світоліна розгроми…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У першій партії українка швидко повела 3:0 з двома брейками, після чого в наполегливому геймі віддала суперниці свою подачу. Однак це не допомогло Гарсії повернутися в боротьбу – вона ще раз програла три гейми поспіль, а разом з ними і сет.

У другій партії сценарій багато в чому повторився: швидкий брейк Світоліной, на який французка відповіла тим же, але відразу ж дозволила суперниці повернути собі перевагу. Далі Світоліна вже сконцентрувалася на своїх подачах, жодного разу не дозволила суперниці дістатися навіть до брейк-пойнтів і виграла матч.

Тенісистки провели на корті лише 1 годину і 3 хвилини. За цей час Світоліна зробила один ейс, шість брейків і допустила одну подвійну помилку. На рахунку Гарсії одна подача навиліт, два з чотирьох реалізованих брейк-пойнтів і дві помилки при введенні м'яча в гру.

Завдяки цій перемозі Світоліна скоротила відставання від Гарсії за особистими зустрічами – 2:3.

У чвертьфіналі Roland Garros українка зіграє проти переможниці матчу Надя Подороска (Аргентина) – Барбора Крейчикова (Чехія).

Для Світоліної цей чвертьфінал на Roland Garros стане вже третім у кар'єрі. 2015-го та 2017-го років роках вона незмінно програвала на цій стадії (Ані Івановіч і Сімоні Халеп відповідно).

Перша чвертьфінальна пара в Парижі в жіночому одиночному розряді вже визначена: Іга Свйонтек зіграє проти Мартіни Тревізан.