Українська тенісистка Світоліна принесла феєричну перемогу збірній України

Перша ракетка України Еліна Світоліна принесла дострокову перемогу в матчі з Болгарією в рамках групового етапу Першої групи Євро-Африканської зони

Українська тенісистка Світоліна принесла…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У першому матчі цього протистояння Даяна Ястремська проїхалася по Ізабеллі Шинніковій, тоді як лідер збірної Болгарії Вікторія Томова створила проблеми Світоліній. У підсумку, українка перемогла з рахунком 7:6 (5), 6:3.

Перший сет вийшов дуже непростим і тривав довше, ніж уся зустріч Ястремської. Українка швидко повела 4:1, але дозволила суперниці зрівняти рахунок і довести справу до тай-брейку, який розпочався з рахунку 5:0 на користь Томової. На щастя, Світоліна вчасно зібралася і виграла сім розіграшів поспіль. У другій партії тенісисти на двох оформили шість брейків, але в українки було на два більше.

Гра тривала 1-ну годину і 33 хвилини. За цей час Світоліна 3 рази подала навиліт, зробила 1-ну подвійну помилку і виграла 5 геймів на прийомі. Своєю чергою, болгарка обійшлася без ейсів, допустила 6 "подвійних" і реалізувала 3 брейк-пойнти.

Таким чином Україна достроково перемогла в матчі з Болгарією, тому парна зустріч не має жодного значення. На неї заявлені Цуренко / Завацька та Топалова / Аршинкова.

Також, з урахуванням того, що болгарки вже встигли програти і Хорватії, команда Михайла Філіми точно зіграє в плей-оф Першої групи Євро-Африканської зони. У поєдинку проти хорваток 7-го лютого визначиться, з якої позиції в групі ми вийдемо в плей-оф.