У світовому тенісі зіграно найкращий матч сезону із сенсаційним переможцем

Четверта ракетка світу Домінік Тім в п'ятисетовому трилері обіграв лідера світового рейтингу Новака Джоковича і пробився у фінал Roland Garros

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Матч закінчився з рахунком 6:2, 3:6, 7:5, 5:7, 7:5.

Тенісисти розпочали зустріч ще п'ятницю (7-го червня), проте через погану погоду поєдинок чотири рази переривався і закінчився тільки в суботу (8-го червня). Тім весь час вів за рахунком і міг вигравати набагато простіше, проте всі ключові очки залишалися за Джоковічем. Так, в дев'ятому геймі п'ятого сету австрієць на своїй подачі не реалізував подвійний матчбол. Однак згодом Тім не здригнувся і через півгодини таки дотиснув серба.

Всього тенісисти провели на корті 4 години і 19 хвилин. За цей час Тім виконав 4 подачі навиліт, допустив стільки ж подвійних помилок і виграв 9 геймів на прийомі. Його суперник зробив 6 ейсів, 4 рази помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 7 брейк-пойнтів.

Таким чином 25-річний австрієць перервав 26-матчеву переможну серію Джоковіча на Великих шоломах. Також Тім не дозволив сербу претендувати на Календарний шолом цього року.

У фіналі австрієць, який другий рік поспіль доходить до вирішального матчу Відкритого чемпіонату Франції, як і минулого разу, зіграє проти Рафаеля Надаля. Іспанець в своєму півфіналі пройшов Роджера Федерера.