Тенісна сенсація: Фаворит Надаль програв загадковому німцю

Сьома ракетка світу Олександр Звєрєв вперше в кар'єрі обіграв Рафаеля Надаля

Тенісна сенсація: Фаворит Надаль програв…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Німець поступився лідерові рейтингу АТР в попередніх п'яти матчах, але на старті Підсумкового турніру переміг з рахунком 6:2. 6:4.

Матч розпочався з 2:2 в першому сеті, але потім Звєрєв забрав 4 гейми поспіль, включаючи два на подачі Надаля. Другу партію німець розпочав з брейка, який допоміг йому спокійно довести зустріч до перемоги. В іспанця за весь поєдинок не було жодного брейк-пойнта.

Зустріч тривала 1 годину і 25 хвилин. За цей час іспанець зробив 5 ейсів без "подвійних", але не мав жодного брейк-пойнта. Своєю чергою, німець 11 раз подав навиліт при 2-ох подвійних помилках, а також забрав 3 гейми на прийомі.

Наступний матч Звєрєв проведе зі Стефаносом Циципасом, який також здобув перемогу на старті Підсумкового турніру. Своєю чергою, Надаль зіграє з Данилом Медведєвим, який, відповідно, поступився греку в першому турі.

Цікаво, що і Звєрєв з Надалем, і Циципас з Медведєвим до своїх очних матчів на Підсумковому провели по п'ять поєдинків один з одним, і всі вони завершилися на користь іспанця і росіянина відповідно. Однак в Лондоні німцеві і греку вдалося перервати їх невтішні серії.