Світоліна пише тенісну історію: тріумфальна перемога українки на Підсумковому турнірі WTA

Неперевершена Еліна Світоліна стала першою українською тенісисткою, яка перемогла на цих змаганнях, – у фіналі вона обіграла американку Слоун Стівенс

Емоційний та виснажливий поєдинок завершився закономірною перемогою Еліни Світолніної з рахунком 3:6, 6:2, 6:2. Після такого успіху наша тенісистка не стримувала сліз радості, адже це наразі її найвище досягнення за кар'єру. Досягнути тріумфу було важко, адже спочатку не все складалося на нашу користь.

Американка розпочала дуже спокійно та невимушено, аж страшно стало. У той же час українці з великим проблемами давалися успішні розіграші. Перший гейм вона виграла, вже програючи 0:3.

Але до честі нашої спортсменки, навіть коли гра тривала не в її руслі, вона намагалася виборювати кожне очок, кожен розіграш. Проте вистачило УЕліну Світоліну тільки на те, щоби перемогти у трьох гемах – 6:3 на користь упевненої у своїх силах американської тенісистки Слоун Стівенс.

Однак коротка перерва пішла на користь українці. Вона значно краще розпочала другий сет, повела у рахунку, і хоча суперниця витягнула рахунок на 1:1, загалом, судячи з гри, сумнівів у перевазі Еліни Світоліної не виникало. Перша ракетка України поступово відривалася в рахунку, демонструючи якісний та видовищний теніс.

Але головне – було помітно, що Світоліна вміє проявляти неабиякий характер у складних ситуаціях. У підсумку – 6:2 – більш ніж упевнена перевага нашої спортсменки.

Остаточне з'ясування стосунків українська та американська тенісистки залишили на вирішальний третій сет, перший гейм з якого виявився за Світоліною.

Далі відбувалися довгі розіграші, на перший план у яких виходили міцні нерви та сталевий характер. Наша спортсменка продемонструвала такі риси двічі поспіль, довівши рахунок до 3:0, але потім розслабилася і дозволила американці скоротити до мінімуму – 3:2. Щоправда, надалі взяла себе в руки – 5:2 і 6:2.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор