Росіянка Шарапова взяла реванш у своєї кривдниці з Латвії

Російська тенісистка Марія Шарапова обіграла Анастасію Севастову з Латвії в другому колі Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на lenta.ru.

Зустріч тривала 1 годину 23 хвилини і завершилася з рахунком 6:1, 7:6 (7:4). Шарапова п'ять разів вигравала гейми на подачі суперниці і тричі віддавала свою подачу. У другому сеті росіянка не змогла подати на матч за рахунку 5:4, але добилася перемоги на тай-брейку.

Таким чином, Шарапова взяла реванш у Севастової за поразку на попередньому турнірі "Великого шолома" - Відкритому чемпіонаті США в 2017 році. Тоді у зустрічі четвертого кола латвійка перемогла з рахунком 5:7, 6:4, 6:2.

У третьому колі Australian Open Шарапова зіграє з колишньою першою ракеткою світу, німкенею Анжелік Кербер, яка перемагала на цьому турнірі в 2016 році.

30-річна Шарапова - п'ятиразова переможниця турнірів серії "Великого шолома". Росіянка вигравала Відкритий чемпіонат Австралії в 2008 році.