Провідна українська тенісистка показала несподіваний результат у Вашингтоні

35-та ракетка світу Леся Цуренко не змогла пробитися до чвертьфіналу хардового турніру серії WTA International у Вашингтоні

Провідна українська тенісистка показала…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У другому колі українка поступилась представниці Казахстану Заріні Діяс, котра займає 84-те місце в світовому рейтингу, з рахунком 4:6, 4:6.

У першій партії Цуренко за рахунку 1:5 виграла три гейми поспіль, але зрівняти його не змогла. У другій партії українка повела 2:0, але відразу ж дала суперниці відігратися, а подаючи за рахунку 4:5 дозволила суперниці зробити брейк і виграти матч.

Тенісистки провели на корті 1-ну годину 46 хвилин. За цей час Заріна Діяс не зробила жодного ейсу, реалізувала п'ять із 11-ти брейк-пойнтів і допустила одну подвійну помилку. На рахунку Цуренко, посіяної на турнірі під п'ятим номером, одна подача навиліт, три брейки і п'ять помилок при введенні м'яча в гру.

Рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 3:2 на користь Заріни Діяс.

У чвертьфіналі турніру у Вашингтоні Заріна Діяс зіграє проти Каміли Джорджі, а Цуренко наступного тижня виступить на змаганнях Premier 5 в Торонто.

У першому колі турніру в столиці США українка обіграла Ван Яфань з Китаю.