Перша ракетка України зганьбилася у Франції

Дев'ята ракетка світу Еліна Світоліна завершила виступи на Roland Garros

Перша ракетка України зганьбилася у Фран…

Про це повідомляє DepoСектор із посиланням на XSport. У третьому колі турніру українка поступилася іспанці Гарбіньє Мугурусі. Поєдинок закінчився з рахунком 3:6, 3:6.

Зустріч розпочалася з семи взаємнних брейків, після чого іспанка налагодила гру на подачі і взяла перший сет - 6:3. У другій партії Світоліна першою реалізувала брейк-пойнт і повела в рахунку 3:2, однак після цього Гарбіньє Мугуруса знову перехопила ініціативу, вигравши чотири гейми поспіль і відповідно матч.

Тенісистки провели на корті 1 годину і 29 хвилин. За цей час Світоліна не виконала жодної подачі навиліт, допустила 1 подвійну помилку і виграла 4 гейми на прийомі. Її суперниця зробила 1 ейс, 3 рази помилилася під час введення м'яча в гру, а також реалізувала 7 брейк-пойнтів.

Рахунок в особистих зустрічах тенісисток тепер 6:4 все ще на користь українки.

На відритому чемпіонаті Франції-2018 Світоліна також вилетіла в третьому колі, поступившись румунці Міхаеле Бузарнеску. Взагалі ж найкращим результатом українки в Парижі є чвертьфінал (2015, 2017).