Найкращого тенісиста планети дискваліфікували з US Open через удар лайнсмена м'ячем

В ході матчу 4-го кола Відкритого чемпіонату США перша ракетка світу сербський тенісист Новак Джокович відкинув м'яч в сторону арбітра і потрапив в жінку-лайнсмена

Найкращого тенісиста планети дискваліфік…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Він був дискваліфікований за агресивну поведінку, і на цьому завершилася його участь у Відкритому чемпіонаті США.

Інцидент стався в матчі Джоковича з 20-м сіяним іспанцем Пабло Карреньо-Бусто. Суперники не змогли дограти навіть один сет. Рахунок на той час був 6:5 на користь іспанця.

За вихід до півфіналу Карреньо-Буста зіграє з переможцем чвертьфінального матчу між 12-м сіяним канадцем Денисом Шаповаловим і сьомою ракеткою турніру бельгійцем Давидом Гоффеном.