Є лише один варіант фіаско тенісистки Світоліної, і він пов'язаний з Кубком Кремля

4-та ракетка світу Еліна Світоліна вже практично гарантувала собі путівку на Підсумковий турнір WTA і можливість захистити торішній титул

Є лише один варіант фіаско тенісистки Св…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Ситуація в чемпіонській гонці серед тенісисток, які ще не відібралися в Шеньчжень, але мають на це шанси, виглядає таким чином:

7. Еліна Світоліна – 3 995 очок. Заявлена ​​на Premier в Москві. Найгірший результат в гонці – 30 очок (Гуанчжоу R16);

8. Серена Вільямс - 3 935 очок. Ніде не грає до Підсумкового чемпіонату;

9. Кікі Бертенс – 3 870 очок. Грає в Лінці, заявлена ​​на Premier в Москві. Найгірший результат в гонці – 180 очок (Палермо фінал);

10. Белінда Бенчич – 3 705 очок. Програла в Лінці. Отримала wild card в Москву. Найгірший результат в гонці – 55 очок (Штуттгарт R16).

За таких розкладів існує лише один варіант, за якого Світоліна залишиться без Підсумкового турніру WTA: Кікі Бертенс виграє титул в Лінці і програє у фіналі Кубка Кремля Белінді Бенчич, при цьому Еліна Світоліна повинна в Москві не дійти до півфіналу.

Такий розвиток подій є малоймовірним, але все ж будемо зважати на нього. Якщо Бертенс не вдасться завоювати трофей в Лінці, то Світоліна може відмовитися від виступу на Кубку Кремля.

Відзначимо, що українка є чинною чемпіонкою WTA Finals – це найбільший трофей в кар'єрі Світоліної.