15-річна українська тенісистка здобула неймовірну перемогу на турнірі в Берні

Перспективна українська тенісистка Марта Костюк програвала практично без шансів, але в підсумку зуміла пробитися до чвертьфіналу турніру ITF в австралійському Берні

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sportarena.com.

У другому колі киянка зустрічалася з американкою Дженніфер Елі, що представляє п'яту сотню світового рейтингу WTA.

Уже в першому сеті Марта після переваги в рахунку 3:1 з брейком поступилася в шести геймах поспіль, не захистивши свою подачу тричі.

У другій партії українка мала зрівняти рахунок, щоб продовжити боротьбу, але гра не йшла. Bзяла брейк, а потім програла п'ять геймів поспіль, після чого Елі вийшла подавати на матч за рахунку 5:1.

Саме в цей момент 15-річна Костюк зуміла зібратися і показати неймовірний характер, завершивши на свою користь шість геймів поспіль і відігравши матчбол в десятому.

Рахунок по сетах став нічийним, тому все вирішувалося в третій партії, де суперниці йшли досить рівно, двічі обмінялися брейками, а українка не реалізувала один матчбол. Однак в 11-му геймі Костюк таки взяла подачу опонентки і з другої спроби вже на своїй оформила фантастичну перемогу.

Марта Костюк (Україна) - Дженніфер Елі (США) - 3:6, 7:5, 7:5

У чвертьфіналі суперницею українки стане 16-річна китаянка Ван Сіюй.

Нагадаємо, раніше Костюк сенсаційно прорвалася в третій раунд Australian Open, завдяки чому піднялася у світовому рейтингу з 521-ї позиції на 243-ю.