Іспанський "Альбасете" виступив з офіційною заявою щодо українського форварда Зозулі

"Альбасете" виступив із заявою, що збирається оскаржити жовту картку, показану Роману Зозулі в матчі з "Уескою" (1:0) в 6-му турі Сегунди

Іспанський "Альбасете" виступив з офіцій…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Клуб звернув увагу, що судді Сегунди вже 2 роки занадто суворо карають Зозулю за порушення правил. При цьому фоли проти самого українця з боку суперника судді часто залишають без попередження у вигляді картки.

"Альбасете" збирається звернутися до Королівської іспанської футбольної федерації, щоб на прикладі жовтої картки в матчі з "Уескою" довести свою позицію, а також оскаржити попередження.

У протоколі матчу зазначено, що Зозуля отримав жовту на 24-ій хвилині за постійні порушення правил. На думку арбітра, Роман до цієї хвилині сфолив 4 рази – на 6-ій, 21-ій, 23-ій і 24-ій хвилинах.

"Альбасете" вважає, що в епізодах на 23-ій і 24-ій хвилинах фоли відбувалися якраз проти Зозулі. Клуб надав скріншоти з трансляції.

Цього сезону Зозуля отримав 4 жовті в 6-ти матчах Сегунди.