Спортсмени на виборах президента: з піснями і недвозначними натяками

Виборчий процес заполонив в Україні всіх і вся, представники спортивної галузі теж взяли активну участь у цьому процесі

Спортсмени на виборах президента: з пісн…

Колишній воротар "Динамо", а тепер один із помічників Андрія Шевченка у національній збірній України Олександр Шовковський завжди відзначався своєю чіткою громадянською позицією. За останні дні він дав декілька інтерв’ю, в яких виступив на захист української мови та її повноцінного функціонування у всіх сферах життя.

Тому не дивно, що СаШо одним із перших опублікував фотографію з виборів.

 

В Угорщині голосував екс-голкіпер "Динамо" Артем Кичак, який зараз захищає кольори футбольного клубу МТК. Останні висловлювання цього хлопця так само свідчать, про його патріотичні позиції та зацікавленість у політиці.

 

Дружина колишнього футболіста "Шахтаря" Василя Кобіна Віка теж вирішила продемонструвати на загал свою фотографію з виборчої дільницю. Чи голосував її чоловік – донедавна футболіст друголігового "Миная" (декілька місяців тому розійшовся з цим клубом) – наразі невідомо.

Воротар луганської "Зорі" Микита Шевченко так само підтвердив, що виконав свій громадянський обов'язок.

Були свої виборці президента України і в Білорусі. Зокрема, одноклубник скандального Артема Мілевського Олександр Нойок ("Динамо", Брест) у сторіз свого Інстаграму зробив недвозначний натяк, за кого зробив свій вибір.

Тільки от дилема: нещодавно з’являлася інформація, що Олександр Нойок готовий узяти громадянство Білорусі. А за українським законодавством подвійне громадянство заборонене. Чи мав у такому разі голосувати Нойок, який, судячи з усього, не проти стати білорусом, а не українцем?..

Своєю чергою, зірковий український борець Жан Беленюк, який теж любить "влазити" у політичні перипетії, опублікував у фейсбуці доволі прозоре відео, з якого можна зробити висновки про ці президентські вибори – висновки для кожного свої…

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook