ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії розповіли про "повний бардак" в "Кубані" Селезньова

Генеральний директор Загальноросійського профспілки футболістів Олександр Зотов поділився думкою щодо регулярних затримок зарплат футболістам "Кубані"
Depo.
30 березня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Чемпіонат.

"Проблеми з фінансуванням у "Кубані" виникли не сьогодні, в клубі вже давно погана ситуація. На жаль, ми не розуміємо, з ким там вести діалог. Там не можуть розібратися, хто керує клубом, а хто займається його фінансуванням. Ми розмовляли з віце-губернатором, з Олегом Мкртчаном, всі один на одного кивають, і незрозуміло, хто приймає рішення. Ситуація з Сергієм Ташуєвим, до речі, теж показова. Одні сили намагаються домогтися його звільнення, інші хочуть цьому запобігти. Це гальмує оперативну роботу в клубі, в тому числі проходження грошових коштів і їх потрапляння на банківські рахунки футболістів. Будемо сподіватися, що футболістів почують і погасять заборгованості перед ними. Ми не сумніваємося, що у "Кубані" є така можливість.

Звичайно, страйк - це вже остання міра, яка спричинить за собою ряд інших ситуацій. Це вбиває імідж клубу, але керівники більше бояться, коли футболісти звертаються в трудові інспекції або в прокуратуру. Повірте мені, це більш дієвий метод, який має вплив", - сказав Зотов.

Читайте також: Абсурд дня: Чим Селезньов тепер годуватиме сім'ю

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор