На Росії змирились з допінговим рішенням арбітражного суду

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) вирішило не подавати апеляцію на рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) за позовом Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) до РУСАДА

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на РУСАДА.

Нагадаємо, 17 грудня CAS прийняв рішення відсторонити російських спортсменів від участі в міжнародних змаганнях під державним прапором до 16 грудня 2022 року.

"Детально вивчивши повний текст рішення, РУСАДА рішуче не погоджується з його висновками щодо затверджених маніпуляцій з даними. На думку РУСАДА, такі судження ґрунтуються на невірній і односторонній оцінці фактів. Ми шкодуємо, що CAS не взяв до уваги детально викладені доводи і докази, представлені РУСАДА, а також іншими особами, що вступили в справу, протягом усього провадження у справі.

Ставлячи на перше місце інтереси російських спортсменів і російського спорту в цілому, а також виходячи з необхідності досягнення правової визначеності, РУСАДА прийняло рішення не оскаржувати рішення CAS в Федеральному (Верховному) суді Швейцарії. РУСАДА вважає, що "справжня глава була закрита", і схильне працювати з ВАДА з метою досягнення повного відновлення статусу РУСАДА.

РУСАДА вірить, що даний процес буде конструктивним, заснованим на прозорій і реалістичній "дорожній карті" відповідно до зобов'язань РУСАДА, передбаченими нормами Кодексу ВАДА. РУСАДА продовжить захищати права "чистих" російських атлетів, щоб протистояти дискримінації щодо російського спорту в будь-який її формі", — наголошується в заяві організації.

 

Читайте також: Гімн Росії на чемпіонатах світу і Олімпіадах замінить "Катюша"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"