На Росії змирились з допінговим рішенням арбітражного суду
Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) вирішило не подавати апеляцію на рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) за позовом Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) до РУСАДА
- Сектор
-
25 січня 2021 10:48
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на РУСАДА.
Нагадаємо, 17 грудня CAS прийняв рішення відсторонити російських спортсменів від участі в міжнародних змаганнях під державним прапором до 16 грудня 2022 року.
"Детально вивчивши повний текст рішення, РУСАДА рішуче не погоджується з його висновками щодо затверджених маніпуляцій з даними. На думку РУСАДА, такі судження ґрунтуються на невірній і односторонній оцінці фактів. Ми шкодуємо, що CAS не взяв до уваги детально викладені доводи і докази, представлені РУСАДА, а також іншими особами, що вступили в справу, протягом усього провадження у справі.
Ставлячи на перше місце інтереси російських спортсменів і російського спорту в цілому, а також виходячи з необхідності досягнення правової визначеності, РУСАДА прийняло рішення не оскаржувати рішення CAS в Федеральному (Верховному) суді Швейцарії. РУСАДА вважає, що "справжня глава була закрита", і схильне працювати з ВАДА з метою досягнення повного відновлення статусу РУСАДА.
РУСАДА вірить, що даний процес буде конструктивним, заснованим на прозорій і реалістичній "дорожній карті" відповідно до зобов'язань РУСАДА, передбаченими нормами Кодексу ВАДА. РУСАДА продовжить захищати права "чистих" російських атлетів, щоб протистояти дискримінації щодо російського спорту в будь-який її формі", — наголошується в заяві організації.
Читайте також: Гімн Росії на чемпіонатах світу і Олімпіадах замінить "Катюша"
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:38Grok порадив Луніну вчити українську після репліки футболіста російською
- 16:02Майора російської армії випускають на фехтувальну доріжку: Світова федерація фехтування дозволила участь росіян і білорусів у чемпіонаті світу
- 13:32Відомо, коли почнеться новий футбольний чемпіонат України
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025
- 16:58Загинув форвард футбольного клубу "Ліверпуль"
- 14:30 Купуйте квитки, буде трилогія: британець Тайсон Ф'юрі після "завершення кар'єри" анонсував новий бій з Усиком
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео