Як українські спортсмени в Ріо інтерв'ю російським пропагандистам роздавали

Спортсмени з України заступалися за Росію в інтерв'ю ТК "Россия 24"
Depo.
4 серпня 2016 08:32
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Гордон".

Деякі члени української збірної на Олімпійських іграх в Бразилії в ефірі телеканалу "Россия 24" заявили про несправедливість відсторонення російських спортсменів від участі в Іграх.

Журналісти телеканалу знімали сюжет в рейсовому літаку, де разом летіли спортсмени збірної України і збірної Росії.

Член олімпійської збірної України з легкої атлетики Наталя Погребняк заявила в коментарі телевізійникам: "Це якісь подвійні стандарти, тому що якось несправедливо, що навіть в тій же команді США люди, які відбували покарання, їдуть на Олімпіаду і беруть участь, а чисті російські спортсмени прийняти участі не можуть ".

Вона розповіла, що її хлопець - російський легкоатлет, і мрією Погребняк була спільна поїздка на Олімпійські ігри. Журналісти телеканалу повідомили, що мова йде про чемпіона Росії минулого року Дмитра Сорокіна, який нібито ніколи не вживав допінг, але покараний з іншими.

Прокоментував телеканалу ситуацію з відстороненням російських спортсменів і старший тренер олімпійської збірної України з легкої атлетики Костянтин Рурак:

"Людина покарана, вже відсиділа - і заново. А тут у вас виходить, люди, які не покарані ... сумно", - говорить він.

Українська легкоатлетка Єлизавета Бризгіна, яка була дискваліфікована за вживання допінгу, також заявила про несправедливість покарання для російських спортсменів:

"Це несправедливо, несправедливо з великої літери. Так не повинно бути, звичайно. Повинні бути правила одні для всіх".

Причиною заборони вона називає політику.

Старший тренер збірної України з важкої атлетики Валентин Михайлов російським телевізійникам повідомив: "Праця закладена, дуже закладена спортсменами і не реалізована. Це найприкріше для будь-якого спортсмена і тренера, і всіх керівників. Дійсність дуже парадоксальна, і бажано, щоб вона не повторювалася".

Понад 100 російських спортсменів відсторонені від Олімпіади через допінгове розслідування ВАДА.

Як українські спортсмени в Ріо інтерв'ю російським пропагандистам роздавали - фото 1

Більше новин Олімпіади читайте на Depo.Сектор