Українці завоювали ще три медалі на Паралімпіаді, одна з яких - золота

Кількість українських медалей на Паралімпійських іграх у Ріо сягнула вже тринадцяти

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на УНІАН. У Ріо-де-Жанейро завершилися змагання з дзюдо Паралімпіади-2016 у ваговій категорії до 57 кг у жінок, де золото завоювала українка Інна Черняк. У фіналі наша спортсменка подолала Аруйю Люсію Тейшейру да Сілву з Бразилії.

Інша представниця України Ірина Гусєва у фіналі програла Делідевіс Родрідес і здобула срібну нагороду.

У чоловіків , у ваговій категорії до 73 кг срібло завоював Дмитро Соловйов , який у вирішальній сутичці за золото програв Раміля Гасимова з Азербайджану.

Таким чином, у збірної України на Іграх в Ріо вже 2 золоті нагороди та 13 медалей загалом. У загальнокомандному заліку збірна України піднялася на 6-е місце.

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершилися змагання з дзюдо Паралімпіади-2016 у ваговій категорії до 57 кг у жінок, де золото завоювала українка Інна Черняк, повідомляє офіційний сайт змагань.

Детальніше читайте на УНІАН: //sport.unian.ua/rio2016/1513809-dzyudojistka-chernyak-zavoyuvala-druge-zoloto-ukrajini-na-paralimpiadi.html
У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершилися змагання з дзюдо Паралімпіади-2016 у ваговій категорії до 57 кг у жінок, де золото завоювала українка Інна Черняк, повідомляє офіційний сайт змагань. У фіналі наша спортсменка подолала Аруйю Люсію Тейшейру да Сілву з Бразилії. Бронзу розділили дві представниці Японії - Юнко Хіросі і Хана Сео. В іншій жіночій категорії до 63 кг. Ірина Гусєва у фіналі програла Делідевіс Родрідес. У чоловіків , у ваговій категорії до 73 кг. срібло завоював Дмитро Соловйов , який у вирішальній сутичці за золото програв Раміля Гасимова з Азербайджану . Таким чином, у збірної України на Іграх в Ріо вже 2 золоті нагороди та 13 медалей загалом. У загальнокомандному заліку збірна України піднялася на 6-е місце.