Українські плавці зайняли весь п'єдестал Паралімпіади

Українці Денис Дубров, Максим Кріпак і Дмитро Ванзенко зайняли всі призові місця у фінальному запливі Паралімпійських ігор на дистанції 200 метрів у змішаному стилі

Про це повідомляється на офіційному сайті змагань, передає Depo.Сектор.

Дубров завоював золоту медаль, встановивши світовий рекорд з результатом в 2 хвилини 06,87 секунди, Кріпак - срібло (2 хвилини 8,10 секунди), Ванзенко - бронзу (2 хвилини 10,48 секунди).

Раніше, в третій день змагань, плавці Кріпак і Дубров також поповнили скарбничку національної команди двома медалями. Кріпак лідирував в фінальних змаганнях з плавання на дистанції 100 метрів на спині, заробивши золоту медаль. Його колега Дубров отримав в цьому запливі бронзу.

Крім того, в четвертий день Ігор ще одну медаль Україні приніс Дмитро Прудников в стрибках в довжину. З результатом в 6,99 метра він посів третє місце, вказано на сайті Ігор.

Паралімпійські ігри проходять в бразильському Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня.