Російські олімпійці з'їздили у Сирію, щоб вислужитись перед Путіним

Російські чемпіони та призери Олімпіади в Ріо-де-Жанейро побували на авіабазі Хмеймім у Сирії

"Нас вразив візит до Сирії. Ми тут познайомилися з нашими солдатами, офіцерами, генералами, і всі вони дуже прості у спілкуванні. Це дуже приємно. Але в той же час вони настільки впевнені, сильні. Справжні чоловіки", - сказала олімпійська чемпіонка Олена Ісінбаєва, передає Depo.Сектор з посиланням на "Інтерфакс".

Ісінбаєва провела ранкову зарядку з солдатами.

"Я відразу попередила, що зарядка буде незвичайна, легкоатлетична, і правила будуть мої. У строю була велика кількість хлопців, і вони виконували мої команди. Я показувала свої легкоатлетичні вправи, вони - свої. Я змогла повторити практично всі, що вміють вони, крім однієї вправи, "вертушки", і була цьому дуже рада. Наша армія сильна", - сказала Ісінбаєва.

Ісінбаєва разом з олімпійською чемпіонкою в командній шаблі Софією Великою, переможцями Олімпіади в командній рапірі Артуром Ахматхузіним, Тимуром Сафіним і Олексієм Черемісіновим, борцем Сосланом Рамоновим і срібним призером Олімпійських ігор в кульовій стрільбі Сергієм Каменським в пам'ять про своє перебування в Хмеймімі посадили туї. Поруч з кожним деревом - табличка з прізвищем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook