Росіяни скиглять, що у Ріо їх трясуть на допінг

Головний тренер жіночої збірної Росії з гандболу Євген Трефілов розповів, що росіян занадто часто тестують на допінг в Ріо-де-Жанейро
Depo.
3 серпня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Р-Спорт.

"Нас щодня "трясуть". З ВАДА беруть вранці чотирьох на допінг-пробу, а потім приходять і ще двох забирають. Це називається - весь час не залишати в спокої. Ось це дуже погано. Вчора о сьомій ранку проби здавали 20 російських спортсменів - волейболісти, ватерполістки, гімнасти, наших чотири гравці і всього 3-4 людини з інших країн. І сьогодні знову такий же розклад. Незрозуміло, для чого це робиться. Ну, хочете, щоб ми не брали участь, оголосіть вже. У ВАДА і зараз нам кажуть - якщо у вас знайдеться двоє людей в команді з гандболу, зіграємо похорон вам відразу. Така у них "критична маса" - двоє людей. Точно так же у волейболі. Весь час на бочці з порохом. Залишилося тільки під зад гніт піднести", - розповів Трефілов.

Зазначимо, що раніше ВАДА оприлюднило розслідування стосовно існування допінгової програми на Росії і кришуванням допінгу ФСБ. Через це вже понад 100 російських спортсменів не їдуть на Олімпіаду, яка стартує 5-го серпня.

Більше новин Олімпіади читайте на Depo.Сектор